Nuo komentarų susilaiko

Šiuo metu daugelio šakiečių dėmesį traukia pastato griovimo darbai, tačiau jo savininkai nepanoro pasidalinti vizijomis, kas ateityje bus šioje vietoje. D. Pavalkio nuotr.

Kai Girėnuose galinga technika pradėjo griauti buvusius „Taikos“ kolūkio kultūros namus, daugeliui šakiečių sukilo smalsumas: kas, kaip, kodėl?

Į diskusijas leidosi ir kai kurie socialinių tinklų vartotojai – vieniems pastatas kelia daug sentimentų seniems laikams, kiti jį įvardija kaip „savitos architektūros“ statinį, dar kiti aktyviai pritarė, kad „suplyšusius batus, nors ir suima sentimentai“, deja, tenka išmesti. Be to, svarstė šakiečiai, kad jis tikrai nepuošė įvažiavimo į miestą. Kadangi pastatas yra privatus asmeninis turtas, pabandėme susisiekti su savininkų atstovais, bet nei vizijų, nei planų neteko išgirsti.

„Kad tą vietą reikėjo sutvarkyti, manau, visi sutinkame, o kas bus ateityje, matysime“, – trumpai komentavo Jaunius Stonkus.

Savivaldybės atstovai patvirtino tik tiek, kad pastatas, nors ir daugybę metų stovėjo apleistas ir nenaudojamas, nebuvo įtrauktas į avarinės būklės pastatų sąrašą, o kai buvo kreiptasi dėl griovimo, šių metų kovo 5 d. toks leidimas buvo išduotas pagal UAB „Šakių archiprojektas“ paruoštą griovimo projektą.

„Draugo“ žiniomis, pastatas privatizuotas maždaug prieš tris dešimtmečius, o statytas maždaug prieš 60 metų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.