
Panemunių regioninio parko teritorija driekiasi ir mūsų rajone, tačiau šiuo metu įstaiga ir vėl be vadovo.
Esame skelbę, kad praeitų metų pabaigoje Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos Panemunių regioninio parko patarėjos pareigas pradėjo eiti Edita Bosaitė, tačiau šiuo metu ji įstaigoje nebedirba, paskelbtas naujas konkursas.
„Suprantame, kad tokie pokyčiai kelia klausimų dėl Panemunių parko grupės veiklos tęstinumo, tačiau šiuo laikotarpiu yra paskirta laikinai pareigas einanti patarėja Vaida Olšauskytė-Skorupskienė, kuri užtikrina grupės funkcijų vykdymą ir rūpinasi, kad sezonui suplanuoti darbai bei veiklos būtų įgyvendinami kuo sklandžiau“, – informavo direkcijos viešųjų ryšių specialistė Eglė Sukackienė.
Arūnas iš Ringaudų:





