Tai bent laimikis!

dydys„Tiesiog pasisekė“, - sako advokatas Romaldas Damušis, teisine praktika užsiimantis jau 32 metus. – „Nesitikėjau tokio laimikio.“ Šakiečiams ne paslaptis, kad jis daugiau nei 10 metų dirbo rajono aplinkos apsaugos inspektoriumi, mėgo medžioti ir žvejoti bei apie gamtą ir savo įspūdžius pasakoti laikraščio „Draugas“ skaitytojams. Tai liko praeityje, bet kaip teigė R.Damušis, kai kurie pomėgiai nepasikeitė. Tiesa, jis jau seniai nemedžioja, bet įtampa advokato darbe verčia ieškoti relaksacijos gamtoje, nusiraminimo žvejyboje, todėl atgaivą širdžiai jis randa spiningaudamas Nemune.

Iki šiol didesni jo žvejybos laimikiai – tai tik ešerys, kuris svėrė vieną kilogramą, ir 4,5 kilogramo salatis, žvejų mėgėjų kalboje dar vadinamas šalviu. Lydeka, sugauta šeštadienio pavakare spiningaujant Nemune ties Grinaičių kaimu, tik iš kitos upės pusės - pranoko visus lūkesčius. „Pagaudavau lydekų ir anksčiau, bet jų svoris siekdavo tik iki 2,5 kilogramų“, dalijosi savo sėkme R.Damušis. „O šitai margašonei gražuolei pasverti net svarstyklių tokių neturėjome.“ Teko ant svarstyklių žvejui lipti du kartus: pirmą kartą pačiam pasisverti, o antrą – kartu su lydeka. „Išeitų, žuvis svėrė 11 kilogramų. Išmatavus jos ilgį, šis siekė vieną metrą ir vieną centimetrą“, - džiaugėsi žvejys mėgėjas, nesitikėjęs sugauti tokios žuvies Nemune.  

Labiausiai dėdės sėkme - didžiule lydeka su gražiais žvilgančiais žvynais – džiaugėsi jo dukterėčia Indrė, kuri ir paskatino visiems parodyti tokį netikėtai didelį laimikį, kurio ne vienas žvejys pavydėtų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.