Dainiaus Kepenio paskaita su maudynėmis Šakiuose

Sveika gyvensena, natūralia ligų prevencija besidomintys šakiečiai rugsėjo 15 d. rinkosi į Šakių rajono savivaldybės konferencijų salėje surengtą paskaitą-praktinį seminarą, kurį vedė Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.
 
Seminare buvo aptariami sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir dvasiniai klausimai. Paskaitą D. Kepenis pradėjo mintimi, kad visi pavojai ir ligos slypi mūsų negatyviose mintyse. Kaip vieną iš esminių šiandienos žmonijos problemų sveikuolis įvardijo tikėjimą, kad „kažkas tavimi bet kokiu atveju pasirūpins“. Manymas, kad medicina yra visagalė, yra visiškai klaidingas. Būtina stengtis išvengti ligų ir išlikti sveikiems.

Sveikuolis primena, kad svarbu kompleksiniai veiksmai, tad turėtume nepamiršti grūdinimosi, fizinio aktyvumo, sveikos mitybos bei dvasinių dalykų. Kiekvieno rytas turėtų prasidėti lengva mankšta, dušu, šaltu apsiliejimu, visaverčiais pusryčiais.

Rugsėjo 16 d. 6 val. 11 Šakių sveikuolių rinkosi į rytinę mankštą J. Lingio parke, kurią vedė D. Kepenis. Po mankštos sveikuoliai maudėsi miesto centre esančiame tvenkinyje. Rajono sveikuoliai tęsia šią tradiciją  ir kiekvieną rytą 6 val. renkasi mankštai bei maudynėms.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.