Didelę nelaimę sukėlė maža kibirkštis

Kilęs gaisras ūkininkui padarė daug nuostolių, pirminiais duomenimis, turtas buvo nedraustas. L. Poškevičiūtės nuotr.

Savaitės pradžia buvo nerami ugniagesiams gelbėtojams: pirmadienio vakarą gausios ugniagesių pajėgos skubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Liepalotuose (Lukšių sen.). Didelę nelaimę sukėlė maža kibirkštis, kai vyras netoli ūkinio pastato kampiniu šlifuokliu pjaustė metalą. Antradienį ugniagesiai vadavo bute užsitrenkusią mažametę.

Apie degantį ūkinį pastatą Liepalotų k. pranešimas buvo gautas balandžio 8 d. 19.12 val. Į įvykio vietą išvyko net keturios ugniagesių autocisternos.

Atvykus ugniagesiams ūkinio pastato stogas degė atvira liepsna. Pastatas buvo L formos, mūrinis, vieno aukšto, stogas dengtas skarda. Nudegė 590 kv. metrų stogo, elektros įvado laidai, apdegė viduje sudėtos 200 kitkų, sudegė du nevažiuojantys automobiliai. Ugniagesiai išgelbėjo gyvenamąjį namą bei žemės ūkio techniką ir budėjo gaisravietėje iki ryto.

gaisras Liepalotai2Gaisrą sukėlė kibirkštis, kai vyras darbavosi prie ūkinio pastato. L. Poškevičiūtės nuotr.

Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Gintaras Ščajevas, gaisrą sukėlė kibirkštis, kai vyras darbavosi prie ūkinio pastato. Jis maždaug per du metrus nuo ūkinio pastato kampiniu šlifuokliu pjaustė metalo konstrukcijas. Žiežirbos atskriejo iki kanapių spaliais šiltintos sienos, kuri tuoj pat užsidegė. Akimirksniu ugnis pasiekė stogą ir greitai išplito.

Balandžio 9 d. 20 val. 59 min. į Šakių ugniagesius kreipėsi moteris, kuri nurodė, kad Jaunystės take esančiame bute užsitrenkė jos mažametė dukra.

Autokopėčiomis per balkoną buvo patekta į butą, iš vidaus atrakintos durys, mergaitė perduota motinai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.