Kudirkos Naumiestyje rastas nužudytas vyras, policija sulaikė sūnų

Sekmadienio popietę Kudirkos Naumiestyje buvo rastas 63-ejų metų vyro kūnas su sužalojimais. D. Pavalkio nuotr.

Sekmadienio popietę Kudirkos Naumiestyje buvo rastas 63-ejų metų vyro kūnas su sužalojimais.

Įtariamuoju tapo 35-erių nužudytojo sūnus. Policija pradėjo tyrimą dėl nužudymo.

Kaip informuoja Policijos departamentas, kovo 24 d. 14 val. 42 min. Kudirkos Naumiestyje, savo namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1961 m.) kūnas su sužalojimais.

„Draugo“ žiniomis, nužudytasis yra sulaikyto vyro tėvas. Apie nelaimę teisėsaugai pranešė giminaičiai.

Kaip patvirtino policija, įtariamasis policijai nebuvo žinomas. Pirminiais duomenimis, įvykio metu jis buvo neblaivus. Vyras uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 2 d. 3 p. (artimo žmogaus arba giminaičio nužudymas).

Kaip pasakojo Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius, velionis buvo padorus, tvarkingas žmogus, šiuo metu nedirbo, buvo išėjęs į išankstinę pensiją. Sūnus su tėvu negyveno.

„Be abejo, Kudirkos Naumiesčio bendruomenė sukrėsta dėl šio įvykio“, – kalbėjo seniūnas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.