Prenumerata

Užsiprenumeruoti popierinį laikraštį „Draugas“ galite:
  • AB „Lietuvos pašto“ skyriuose arba išsikvietę mobilųjį laiškininką telefonu 1842 arba 8 700 55 400,
  • Redakcijoje (V. Kudirkos g. 59a, Šakiai) tel. (8 345) 51 841,
  • Internetu www.prenumerata.drg.lt (paieškos laukelyje įveskite Draugas, pasirinkite leidinio indeksą: 305 - fiziniams asmenims, 308 - senjorams ir neįgaliesiems, 307 - juridiniams asmenims)
prenumeruok draugas1

Norite visas naujienas sužinoti anksčiausiai už visus – prenumeruokite elektroninę „Draugas“ PDF versiją.
Vienam mėnesiu – 4,40 € . Laikraščio PDF failas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.

draugas el prenumerata

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.