Laiką pažymėjo tabeliuose?

Savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis tarybos posėdžio metu viešai pranešė, kad birželio 16 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus pirmininkai bei frakcijų seniūnai pasirašė savivaldybės tarybos daugumos koalicinį susitarimą. Tačiau dėl pasirašyto dokumento klausimų turėjo opozicinės Zanavykų frakcijos narė Aušrelė Pukinskienė.

Tarybos narė pastebėjo, kad susitarimas buvo pasirašytas darbo metu, 10 val. ryto, todėl ji į šią detalę atkreipė ir administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus dėmesį. A. Pukinskienė priminė, kad pasirašant susitarimą dalyvavo du savivaldybei priklausančių įstaigų vadovai – Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius („valstiečių“ skyriaus pirmininkas“) ir Šakių visuomenės sveikatos biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas (sociademokratų Šakių skyriaus pirmininkas).
 
„Norime atkreipti dėmesį, kaip įmonių vadovai darbo metu dirba, kur jie leidžia laiką, o gerbiamo mero norėčiau paklausti, kokiu pagrindu darbo metu pasirašant sutartį dalyvavo savivaldybės įmonių vadovai, ne tarybos nariai. Kaip tas laikas pažymėtas darbo laiko apskaitos tabeliuose?“ – teiravosi tarybos narė.

E. Pilypaitis patikino, kad į klausimą bus atsakyta kito savivaldybės tarybos posėdžio metu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais?

klausimelis 04 26Mindaugas iš Zapyškio:

Nepriklausomai, kur laikomas šuo, ant grandinės ar voljere, reikia jam sudaryti sąlygas. Nelaikyčiau žiauriu elgesiu su gyvūnu, jei jis ant grandinės gali lakstyti po visą kiemą. Kartais grandinė gali suteikt šuniui daugiau laisvės nei gyvenimas voljere. Manau, ir dabar yra numatytos pakankamai griežtos bausmės kovai prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, nes, kiek žinau, yra ir baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimo bausmė.

klausimelis 04 26 2

Lina iš Šakių:

Manau, kad pririšti šunį prie grandinės nėra blogai, bet tokie įvykiai, kai norima jais atsikratyti itin žiauriais būdais, yra netoleruotini. Jei jau nėra galimybės ar noro laikyti šuns ar katės, galima kreiptis į gyvūnų globos įstaigas, bet ne kažkur išvežt ir atsikratyt. Manau, kad už žiaurų elgesį su gyvūnu bauda nuo 200 iki 1 tūkst. eurų jau būtų žmogui bausmė.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.