Iš čempionato – ne tuščiomis

Gegužės 28 d. Jonavoje vyko Baltijos šalių atviras grappling čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubų „Audra“ bei „Ošimas“ sportininkai.

Visi „Audros“ sportininkai dalyvavo disciplinoje Gi (su kimono). Pirmas vietas iškovojo Rūta Kulikauskaitė, Dovydas Buikus, Nedas Šilkauskas, Danielius Žilionis, o Augustas Bikmanas buvo antras. Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.
 
Sporto klubo „Ošimas“ sportininkė Sandra Bacevičiūtė absoliučios čempionato nugalėtojos kategorijoje iškovojo antrą vietą, o svorio ir amžiaus kategorijose sportininkai iškovojo šias prizines vietas: S. Bacevičiūtė ir Ariana Šuopytė – trečios vietos ir su kimono ir be kimono disciplinose,  Vakarė Jablonskytė antros vietos GI ir NO gi kategorijose.  Sportininkes varžyboms paruošė „Ošimo“ prezidentas ir treneris Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.