Džiaugiasi pasiektais rezultatais

Gegužės 14 d. Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai dalyvavo Marijampolės sporto centro organizuotose dziudo varžybose, kuriose sportininkų pasiekti rezultatai džiugina.

Pirmųjų vietų nugalėtojais tapo Paulina Smirnovaitė, Rūta Kulikauskaitė, Sniegė Kulikauskaitė, Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Nedas Šilkauskas, Nojus Leveckis, Mantas Jasevičius, Joris Grybas, Airimas Ambruževičius, Augustas Bikmanas. Antrąsias vietas iškovojo Gabrielė Stukaitė, Simona Smirnovaitė, Dainas Sadlauskas, Danielius Onusaitis. Trečiąsias vietas laimėjo Domas Steponaitis, Aurimas Žiurinskas, Laimutis Stonkus, Eimantas Dapkevičius ir Dovydas Buikus.
Visi sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o pirmųjų vietų laimėtojai – taurėmis.
 
Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.