Vieningų širdžių baigiamasis etapas

Liepos 30 dieną Trakuose įvyko renginio „Kai mūsų širdys plaka išvien“ baigiamasis etapas, kuriame dalyvavo jaunimo komandos iš visos Lietuvos, tarp jų gerai pasirodė ir šakiečių komanda.
 
Per pirmąjį renginio etapą 57 Lietuvos savivaldybėse vykusiose atrankinėse krepšinio varžybose tarpusavyje varžėsi 2697 moksleiviai (7–16 metų berniukai ir mergaitės). Trakuose vykusiame iškilmingame renginio atidaryme dalyvavo per 450 dalyvių, kuriuos sveikino LR Seimo ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, Trakų rajono savivaldybės meras. Po iškilmingo renginio atidarymo šventinė dalyvių eisena žygiavo centrine Trakų miesto gatve į mokyklų sporto sales.

Trakuose vyko ne tik finalinės krepšinio varžybos, bet ir draugiškos futbolo rungtynės, „Baudų metimo“, sveikos gyvensenos žinių bei piešinių konkursai, piešimo ant vandens ir šokių pamokos. Vėliau šventė tęsėsi Pramogų ir poilsio parke „TonyResort“. Tradiciniu tampančiame respublikiniame sveikos gyvensenos puoselėjimo renginyje Šakių rajonui atstovavo dvi komandos. Jaunesniųjų 7-12 metų amžiaus grupėje žaidė M. Juočiūnas, Ž. Rimkus, E. Kalinauskas, T. Bitinaitis, o 13- 16 metų grupėje - A. Liepuonis, G. Sutkus, K. Striūpaitis, L. Damušis. Ši jaunuolių komanda tapo I-osios vietos laimėtoja savo amžiaus grupėje.

Visiems dalyviams buvo įteiktos asmeninės dovanos, suvenyrai, padėkos raštai, o finalinių kovų nugalėtojams bei prizininkams – medaliai, diplomai.
 
„Draugo“ inf.

ESminis talentas 2

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Politikų turto deklaracijos: ar jums aktualu ir įdomu?

klausimelis 07 18Lina iš Šakių:

Taip, aišku, įdomu. Man užtenka informacijos, kurią išgirstu ar perskaitau žiniasklaidoje. Žinoma, įdomiau gal vietos politikų deklaracijos, bet ir didžiųjų milijonierių pateikta informacija įdomi. Be to, visada pasidomiu, ir ką deklaravo antros pusės, nes tada susidarau geresnį bendrą vaizdą. 

klausimelis 07 18 2

Aida iš Gelgaudiškio:

Aš galvoju taip, kad jeigu žmogus viešas, tai kuo daugiau informacijos apie jį galima rasti, tai tuo įdomiau. Tikrai įdomu, juk jie yra visų dėmesio centre. Ir savaime tampa įdomu ne tik, ką jie valgo, ką geria, kur atostogauja, bet kur ir kaip gyvena, kiek uždirba. Dar išskirčiau ir kitą akcentą – įdomu, kiek jis turėjo prieš ateidamas ir kiek turi dabar, ką išsineš. Čia tokie dalykai ir dėl skaidrumo svarbu, nors tų drumzlių vis tiek pakyla...

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.