Paaiškėjo geriausi matematikai

5–8 klasių matematikos olimpiadoje dalyvavo net 58 mokiniai iš visų rajono gimnazijų, Kriūkų, Lekėčių, Šakių „Varpo“ mokyklų, Žvirgždaičių progimnazijos, Plokščių, Paluobių mokyklų-daugiafunkcių centrų, Gelgaudiškio, Slavikų, Kidulių, Sintautų pagrindinių mokyklų bei Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriaus.

Penktokų grupėje, surinkus vienodą taškų skaičių, buvo skirtos dvi pirmosios vietos – Viltei Kazlauskaitei (mokytoja Kanana Urbaitienė) iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ir Pijui Bataičiui iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos. Antroji vieta atiteko Pijaus bendraklasei Aušrinei Laukaitytei. Abu matematikos moko mokytoja Algimanta Kazlauskienė. Trečiąją vietą penktokų grupėje iškovojo Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriaus mokinys Adomas Kybartas (mokytoja Gražina Augaitienė).
 
Tarp šeštokų geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Griškabūdžio gimnazijos mokinė Paula Sendžikaitė (mokytoja Ilona Tamulienė). Antrąją vietą dalijosi du mokiniai – varpietis Vilius Frančiakas (mokytoja Violeta Gurgždaitienė) ir Nojus Mikelionis (mokytoja Laimutė Borutaitė) iš Kidulių pagrindinės mokyklos. Trečiosios vietos, surinkus vienodą taškų skaičių, skirtos taip pat dvi. Jas iškovojo Deividas Širvaitis (mokytoja Valda Valaitienė) iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir plokštietis Eimantas Jansavičius (mokytoja Regina Didbalienė).

Septintokų grupėje pirmąją vietą iškovojo Griškabūdžio gimnazijos moksleivis Tomas Jasulevičius (mokytoja I. Tamulienė). Antrąją – varpietis Žygimantas Venskaitis (mokytoja Rita Grybienė). Trečiąja vieta dalijosi kidulietis Nedas Rimavičius (mokytoja L. Borutaitė) ir kriūkietė Gabrielė Augustaitytė (mokytojas Algimantas Bakas).

Vyriausiųjų, aštuntokų, grupėje sėkmė nusišypsojo „Varpo“ mokyklos mokiniui Liudui Balčiūnui (mokytoja R.Grybienė), užėmusiam pirmąją vietą. Vilius Zavistauskas (mokytoja Naida Ralickienė) iš Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro olimpiadoje užėmė antrąją vietą. Aštuntokų grupėje taip pat buvo skirtos dvi trečiosios vietos – Audriejui Kardauskui (mokytoja R.Didbalienė) iš Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Aistei Gailiūtei (mokytoja Rimanta Pranskaitienė) iš Žvirgždaičių progimnazijos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pakanka sporto infrastruktūros rajone?

klausimelis 04 19Arūnė iš Griškabūdžio:

Ne. Griškabūdyje nieko nėra. Mokyklos stadionui reikėtų labai didelio remonto. Ten yra krepšinio aikštelė, bet aš krepšinio nežaidžiu. Atvykdavau pasportuoti į Šakius. Lankiausi baseine ir treniruoklių salėje. Šakiuose reikėtų daugiau dviračių takų, nes nelabai yra kur važiuoti. 

klausimelis 04 19 2

Milda iš Šakių:

Nepakanka. G alėtų būti daugiau. Labai trūksta dviračių takų. Daug metų laukiam dviračių tako Šakiai–Lukšiai. Girdėjau apie Šakių „Varpo“ mokyklos stadiono rekonstrukciją. Tikrai reikalingas ir futbolo aikštynas, ir lengvosios atletikos treniruotės, nes kuo daugiau sportuosim, tuo bus geriau.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.