Kriminalai (2015-07-17)

Sužalota
Liepos 13 d. Šakių ligoninės medikai pranešė policijai, kad į juos kreipėsi moteris (73 m.), gyvenanti Barzdų seniūnijos Opšrūtų kaime, kuriai diagnozuota kairio stipinkaulio alkūnės ylinės ataugos lūžimas, galvos sumušimas ir nubrozdinimas. Pirminiais duomenimis, moteris buvo sužalota tą pačią dieną apie 11 val. eismo įvykio metu Pilviškių miestelyje Vasario 16-osios g., kai ją, važiuojančią dviračiu ir sukančią į kairę, partrenkė ta pačia kryptimi važiuojantis nenustatytos markės automobilis. Nukentėjusioji blaivi. Iš karto apie įvykį niekam nepranešė, tik pablogėjus sveikatai kreipėsi į medikus.

Smurtavo
Liepos 13 d. apie 20.48 val. šakietis (35 m.) pranešė policijai, kad namuose išgertuvių metu prieš jį smurtavobrolis (48 m.), kuris vėliau iš namų pasišalino. Nukentėjusiam šakiečiui buvo nustatytas 2,64 prom. girtumas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.