Kriminalai (2017-02-10)

Smurtavo
Vasario 6 d. apie 20 val. namuose, esančiuose Gelgaudiškyje, neblaivi (2,36 prom. alkoholio) moteris (44 m.) smurtavo prieš neblaivų (2,04 prom. alkoholio) savo vyrą. Įtariamoji sulaikyta.

Vasario 6 d. apie 23 val. Gelgaudiškio mstl. gyventoja (31 m.) sudavė vieną smūgį knyga į koją, vieną smūgį knyga į ranką ir apie aštuonis smūgius rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas savo sūnui (12 m.), kuris, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.
 
Mirė
Vasario 6 d. policija gavo pranešimą, kad apie 23 val. garaže, esančiame Kudirkos Naumiestyje, rastas pasikoręs vyras (38 m.).

Dingo
Vasario 6 d. apie 7 val. iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir negrįžo globotinis (18 m.). Jo požymiai: apie 167 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, trumpai kirptų rusvų plaukų, vilkėjo juodos spalvos striukę, avėjo mėlynos spalvos džinsinėmis kelnėmis, juodos spalvos žieminiais batais.

Kreipėsi
Vasario 7 d. gautas pranešimas iš Šakių ligoninės, jog kreipėsi Griškabūdžio seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas (19 m.), kuris vasario 6 d. nukentėjo eismo įvykio, įvykusio Vilkaviškio savivaldybėje kelyje Gižai–Pilviškiai. Vaikinui diagnozuotas kaklo raiščių patempimas, po apžiūros išleistas į namus.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.