Neramus sekmadienis ir ugniagesiams, ir ligoninei

Gaisro metu stipriai buvo apgadintas neseniai renovuotas namas, laimei, jame buvusi garbaus amžiaus moteris iš degančio namo išėjo. Šakių PGT nuotr.

Neramus rajono ugniagesiams praėjęs sekmadienis prasidėjo 5.34val. iškvietimu dėl degančio gyvenamojo namo Voniškių k. (Plokščių sen.). Tos pačios dienos vakarą ant kojų vėl buvo sukeltos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos, buvo gautas pranešimas apie gaisrą Šakių ligoninėje. Laimei, informacija nepasitvirtino.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad apie pusę šešių ryto Voniškių kaime (Plokščių sen.) atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas.

Į gaisravietę suvažiavo gausios ugniagesių pajėgos. Atvykus gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Pastatas buvo medinis, neseniai renovuotas, vieno aukšto su mansarda, perdanga medinė, stogas dengtas skarda.

Kaip pirmadienio ryte informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Rolandas Pavalkis, pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo elektros įvado namo mansardoje, vėliau ugnis persimetė ir į virtuvę.

„Sodybos šeimininkas buvo išvykęs. Name gyveno ir ankstų sekmadienio rytą miegojo garbaus amžiaus moteris. Man jos artimieji pasakojo, kad kilus gaisrui moterį pakėlė katė... Laimei, namo gyventoja sugebėjo išeiti iš degančio namo“, – sakė R. Pavalkis ir pridūrė, kad visgi moteriai prireikė medikų pagalbos – dėl galimai patirto šoko ji buvo išvežta į ligoninę.

gaisras voniskiai2Šakių PGT nuotr.

Gaisro metu išdegė virtuvės patalpa, mansarda, sudegė namų apyvokos daiktai, baldai. Dūmų detektorius name buvo.

Tos pačios dienos vakarą ugniagesiai vyko budėti į Sintautų seniūnijos Veršių kaimą, buvo gautas pranešimas apie sprogmenį. Atvykę išminuotojai surastą 82 mm minosvaidžio miną sunaikino radimo vietoje.

O jau visai prieš vidurnaktį, 23.43 val., buvo gautas pranešimas, kad Šakių ligoninės vieno iš skyrių palatoje dega spintelė. Buvo pasiųstos net devynios ugniagesių gelbėtojų komandų autocisternos, laimei, informacija nepasitvirtino.

Pirminiais duomenimis, ugniagesiams paskambino demencija serganti ligonė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.