Tvenkinys – bendruomenės nuosavybė

paskauskieneGriškabūdžio bendruomenės centro vadovė Agnė Paškauskienė nestokoja ateities planų ir dėkoja bendruomenei už paramą išperkant miestelio centre esantį tvenkinį. Planuojama, kad jis bus pritaikytas visuomenės poreikiams – sutvarkyta aplinka, įrengti treniruokliai.

Nuotr. Bendruomenės centro pirmininkė Agnė Paškauskienė už susitelkimą dėkinga prie tvenkinio išpirkimo prisidėjusiems griškabūdiečiams.

Pasak jaunos moters, sutvarkyti miestelio centre esantį apie 46 arų tvenkinį minčių buvo seniai. Bet jis priklausė privačiam asmeniui. Viskas pasikeitė, kai pasitaikė galimybė tvenkinį išsipirkti.
 
„Suma nebuvo didelė, 5800 eurų, tad dėjome visas pastangas, kad išsipirktume ir galėtume sutvarkyti“, – sakė bendruomenės centro pirmininkė.

Kaip tarė, taip padarė. Bendruomenė ėmėsi iniciatyvos rinkti lėšas. Tačiau tai nebuvo vaikščiojimas iš kiemo į kiemą su ištiesta ranka. Bendruomenė organizavo įvairius aukcionus, šokius, labdaras ir tokiu būdu kaupė reikiamą sumą. Galiausiai trūkstamą dalį pridėjo Griškabūdžio ŽŪB. Pasak A. Paškevičienės, per du kartus buvo atsiskaityta su savininku ir dabar tvenkinys priklauso bendruomenei. Tvenkinio aplinką padeda prižiūrėti seniūnija.

Aktyvios moters vadovaujama bendruomenė parengė projektą tvenkinio išvalymui. Kol kas finansavimas negautas, bet pirmininkė viliasi, gal lėšas pavyks pritraukti ateinančiais metais. Skaičiuojama, kad maždaug už 17 tūkst. eurų būtų išvalytas tvenkinys, nuleidžiamas vanduo, paskui pasirūpinta įžuvinimu. A. Paškauskienė planuoja, kad vėliau būtų galima įrengti ir paplūdimį, lauko treniruoklius, poilsio zoną. Susitelkus įmanoma viskas. Už tai ji dėkinga visai Griškabūdžio bendruomenei.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.