Komentarus – per spaudos atstovą

Pasirodo, nuo šiol, norint spaudai gauti komentarus iš savivaldybės administracijos, kai kuriais atvejais teks bendrauti ne tiesiogiai, o per spaudos atstovą.

Laikinasis meras Juozas Puodžiukaitis patikino, kad „su komentarais ir iki teismų galima prieiti“. Jis kalbėjo apie Šiaurės gatvės situaciją. Pasak laikinojo mero, kol nėra oficialių išvadų, komisijos pirmininkas neturi teisės komentuoti situacijos. Galima įtarti, kad J. Puodžiukaitis omeny turėjo administracijos direktoriaus pareigas ėjusios Ingos Cibulskienės komentarus spaudoje, nes pačiai situaciją dėl šios gatvės besiaiškinančiai komisijai vadovauja Jūratė Šneideraitienė, o ji komentarų spaudai nedalijo. Šykštus šiuo klausimu buvo ir Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis, ne kartą pabrėžęs, kad jis tiesiog neturi kvalifikacijos komentuoti „atestuotų projektuotojų, statybos ekspertų darbo“. Kaip bebūtų, J. Puodžiukaitis ragino nesibaiminti.
 
„Skyrių vedėjus galite kalbinti, aš kalbu apie komisijos pirmininką, kai duoda komentarus, o nėra išvadų“, – sakė laikinasis meras.

Laikas parodys, kiek šis pokytis turės įtakos gaunant informaciją iš savivaldybės administracijos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.