Parėmė nukentėjusius nuo gaisro

pinigaiPraėjusį penktadienį posėdžiavusi rajono taryba, skirdama vienkartines pašalpas, išdalijo 6.5 tūkst. litų nukentėjusiems nuo gaisrų.

2 tūkst. litų vienkartinė parama iš dalies gaisro nuostoliams padengti skirta Jotyškių kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje, gyvenančiai Nijolei Marijonai Rudaitienei. Liepos 18 dieną ūkiniame pastate kilusio gaisro metu  sudegė medinė daržinė, nudegė abiejų tvartų stogai, apdegė šalia ūkinio pastato stovėjęs žemės skutimo aparatas, nudegė už 30 m, stovinčios daržinės stogo dalis. Sudegė pieno šaldytuvas, melžimo aparatai, apie 15 t šieno, naujo šiferio, statybinės medienos, pieno siurblys, apie 30 kub/m malkų. Pati N. M. Rudaitienė pensininkė, našlė. Su ja  gyvena ir sūnus Vaidas, kuris dirba mamai priklausančią žemę, ūkininkauja. Turtas buvo draustas.

2 tūkst. litų parama skrta Irmantui Dovydaičiui. Liepos 12 dieną gaisras kilo Ūsų kaime, Lukšių seniūnijoje, jam priklausančiame gyvenamajame name. Gaisro metu išdegė virtuvės ir vonios kambario vidūs, sudegė buitinė technika, apdegė baldai ir sudegė virtuvėje buvęs įrengtas elektros apskaitos skaitiklis.  Pastatai bei turtas draudimo įstaigose nedrausti.

2.5 tūkst. litų parama skirta Vilijai Kazlauskienei. Moteris išsituokusi, augina mažametę dukrą. Rugpjūčio 13 dieną dėl žaibo iškrovos gaisras kilo jai priklausančiame bute, esančiame Kudirkos Naumiestyje. Gaisro metu sudegė televizorius, sekcija, minkštas baldų komplektas, plastikinis langas, lubos, aprūko kitų kambarių sienos bei visi namų apyvokos daiktai. Turtas nebuvo draustas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikėtis iš sugrįžusio JAV prezidento D. Trumpo?

klausimelis 01 21Nijolė iš Gelgaudiškio:

Nežinau net ką atsakyti. Bet įdomu, kaip po D. Trumpo inauguracijos pasaulis pasisuks. Jis taip įdomiai kalba. Veiksmai neprognozuojami. Gal pasaulį apvers aukštyn kojomis... O gal pasibaigs karas Ukrainoje. Gal ramiau gyvensime. O dėl jo svarstymų pasitraukti iš NATO, šiuo klausimu negaliu pakomentuoti. Ar dėl D. Trumpo sugrįžimo bus geriau ar blogiau Lietuvai, gali atsakyti tik Aukščiausias. 

klausimelis 01 21 2

Antanas iš Šakių:

D. Trumpas eis jau antrąją kadenciją. Tai, manau, jau kažką žmogus sugeba. Turi patirties. Ar gali ryžtis kažkokiems drastiškiems sprendimams, ką gali žinoti. Nors ne vienas sprendžia, dar turi ir patarėjų. Jis kalba, kad sustabdys karą Ukrainoje. Tai tik į naudą. Karas jau grynai nualino šią šalį. Ar D. Trumpo pergalė turi kokią įtaką Lietuvai? Sunku pasakyti. Nuo mūsų politikų daug kas priklauso, kaip bendraus. Nesibaiminu D. Trumpo sugrįžimo. Konkretus vyras. Pinigus moka skaičiuoti.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
svietimo forumas 300x600 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.