Šakių „Žiburio“gimnazistai – Lietuvos futbolo žaidynių vicečempionai

futbolas2Birželio 10–11 d. Kaune įvyko didžiausias Baltijos šalyse mokyklų futbolo žaidynių finalinis turnyras „GOLAS 2015“. Iš visos Lietuvos 795 komandų  į finalą pateko tik po vieną komandą iš kiekvienos apskrities. Tarp jų ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivių komanda, kurioje žaidžia penki Futbolo klubo „Gelgaudiškis“ žaidėjai.
 
Nuotr. Šakių „Žiburio“ gimnazijos komandos futbolininkai ir jų trenerė Asta Ulinskienė džiaugiasi  Lietuvos futbolo žaidynėse „GOLAS 2015“ iškovoję antrąją vietą.
 
Finaliniame etape komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po penkias komandas. Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai į pogrupį pateko kartu su Vilkijos, J. Biliūno, Žalgirių ir Z. Žemaičio gimnazijomis.

Pirmosiose rungtynėse mūsiškiai įrodė, kad Žalgirių gimnazija jiems per silpnas varžovas ir įveikė juos 3:0. Antrosios rungtynės prieš J. Biliūno gimnaziją taip pat baigėsi šakiečių pergale 5:1. Trečiosiose rungtynėse, kurios turėjo nulemti, ar jie pateks į finalą, vyko atkakli kova su Vilkijos gimnazijos futbolininkais. Žaidimas baigėsi rezultatu 2:0 žiburiečių naudai.

Paskutiniosios rungtynės jiems buvo sunkiausios – vieną kėlinį pralaiminėjo 1:0, tačiau antrajame, vėl į aikštelę sugrįžus geriausiam komandos žaidėjui Ridui Martinkevičiui, kuris įmušė du įvarčius, šventė pergalę 2:1.

Finalinėse rungtynėse „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai Naglis Balčiūnas, R.Martinkevičius, Deividas Vizgirda, Airidas Bublaitis, Gabrielis Kamaitis, Modestas Levišauskas, Tomas Sinkevičius, Gytis Vizgirda, Milda Bendoriūtė, Milda Vasiliauskaitė ir Milda Geršvaltaitytė susigrūmė su Simono gimnazijos komanda. Šįkart jiems nepavyko įveikti savo varžovų. Jie pralaimėjo 1:0 ir tapo vicečempionais.

Geriausiu komandos žaidėju buvo išrinktas R. Martinkevičius, geriausiu aikštės žaidėju už savo įspūdingą 60 sekundžių pasirodymą tapo G.Kamaitis. Ne ką prasčiau pasirodė ir N. Balčiūnas, kuris tikrai buvo vertas geriausio žaidėjo titulo!

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.