Kasdien virusu vidutiniškai suserga po 29 žmones

Pirmadienio duomenimis, rajone koronavirusu sirgo 414 žmonių, septynių dienų vidurkis yra 29 susirgimai per dieną.

100 tūkst. gyventojų per 14 dienų rajone tenka 1 tūkst. 634,1 atvejo, Lietuvoje – 2 tūkst. 202,5 atvejo.
 
Per savaitę virusu susirgo 202 žmonės, iš jų 41 atvejis nustatytas asmenims iki 18 m., 138 – iki 65-erių, 23 – vyresniems nei 65-erių.

Išaugo ir židinių skaičius, kurių šiuo metu rajone yra aštuoni – keturi ugdymo įstaigose, vienas sveikatos įstaigoje, trys – kitose įstaigose. Praėjusią savaitę nuo viruso nemirė nė vienas žmogus.

Per savaitę mobiliame patikros punkte atlikta 416 testų, iš jų 58,2 proc. teigiamų, tad lyginant su ankstesniu laikotarpiu šis rodiklis vėl šoktelėjo į viršų.

Skiepijimosi rodikliai vietoje stovi tiek rajone, tiek šalyje. Per savaitę rajone pasiskiepijo 37 žmonės, iš jų pirmą skiepą gavo vienas, antrą – penki, trečiąja, palaikomąja vakcinos doze pasiskiepijo 31 žmogus.

Iš viso rajone pasiskiepiję 18 tūkst. 466 žmonės arba 70,2 proc. gyventojų, Lietuvoje vakcinuota 69,7 proc. gyventojų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.