Rajone per parą vidutiniškai suserga penki asmenys

Sergamumo COVID-19 rodikliai ir toliau kyla tiek Lietuvoje, tiek rajone.

Kaip skelbia Statistikos departamentas, ketvirtadienio duomenimis, praėjusią parą šalyje nustatyta 1 tūkst. 111 naujų susirgimo atvejų. Šakių rajone susirgo septyni asmenys, septynių dienų vidurkis yra penki susirgimai per dieną. 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų rajone tenka 257 atvejai (ankstesnę savaitę 168,8 atvejo), Lietuvoje – 349,6 atvejo. Pagal susirgimų skaičių visa šalis yra juodojoje sergamumo zonoje.
 
Teigiamų tyrimų dalis per septynias dienas yra 27,4 proc., testavosi 84 asmenys.

Iš viso nuo pandemijos pradžios nuo COVID-19 rajone mirė 77 žmonės.

Rajone pasiskiepiję 69,5 proc. gyventojų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.