Po automobilio ratais papuolė dviratininkas

Antradienį, tamsiu paros metu, be atšvaitų ir žibintų važiavusį dviratininką partrenkė kauniečio vairuojamas automobilis. Dėl patirtų sužalojimų dviratininkui prireikė medikų pagalbos.  

Gruodžio 13 dieną, apie 17 val., kelyje Rupinai – Jadagoniai – Pavilkijys - Kriūkai 13.850 kilometre, Lekėčių seniūnijos Kretkampio kaimo ribose, automobilis „Suzuki Grand Vitara“, kurį vairavo Kauno rajono gyventojas J. C., partrenkė ta pačia kryptimi važiavusį ir staiga į kairę kelio važiuojamosios dalies pusę pasukusį dviratininką V. Š., gyvenantį Lekėčių miestelyje. Jis nelaimės metu dviratį vairavo be žibintų ir šviesą atspindinčios liemenės. Eismo įvykio metu sužalojimus patyrusiam dviratininkui prireikė medikų pagalbos. Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje jam medikai diagnozavo galvos ir kitus kūno sumušimus. Tolimesniam gydymui vyriškis buvo paguldytas į stebėjimo palatą. Automobilio vairuotojas J. C. vairuotojo pažymėjimą turi, įvykio metu buvo blaivus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.