Rūpi ne tik kelių priežiūra, bet ir eismo saugumas

Praėjusį antradienį Kaune vyko seminaras „Vietinės reikšmės kelių (gatvių) priežiūros ir plėtros gerinimo perspektyvos 2012 metais”. Jame dalyvavo ir mūsų rajono atstovas - savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis.

Lietuvos automobilių kelių prie Susisiekimo ministerijos direktorius Skirmantas Skrinskas pateikė ataskaitą už 2011 metus ir supažindino su 2012 metų perspektyvomis. Pasak A.Damijonaičio, šiais metais visų vietinės reikšmės šalies kelių priežiūrai bus skiriama 917 mln. litų. „Savivaldybėms atiteks po 20 proc. nuo šios sumos - tai 7 proc. mažiau nei pernai, - teigė jis. - Todėl peržiūrėti vietinės reikšmės rajono kelių ir gatvių būklę reikėtų jau šiandien, kad būtų galima pradėti planuoti tvarkymo darbus.“

Asociacijos „Lietuvos keliai“ tarybos pirmininkas S.Kablys ir UAB „KTD group“ direktorius G.Jocius pristatė naujausias technologijas ir parodė vaizdinę medžiagą, kaip panaudojant seną asfaltą galima nutiesti 14 cm storio dangą, kai tuo tarpu nauja asfalto danga siekia tik 8 – 10 cm. Beje, buvo daug kalbėta ir apie eismo saugumo užtikrinimo strategiją bei eismo saugumo situacijos gerinimo Lietuvoje organizavimą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.