Veteranų krepšinio pirmenybėse – finaliniai susitikimai

Baigėsi rajono krepšinio veteranų pirmenybių pusfinalio kovos. Finale dėl 3 vietos susikaus „Lekėčių“ ir „Sakalų veteranų“ komandos, dėl nugalėtojo vardo rungsis „Vėjo“ ir  „Veterano“ žaidėjai.

Gegužės 20 dieną vykusiame „Vėjo“ ir „Lekėčių“ komandų susitikime pergalę šventė lekėtiškiai. Rezultatu 76:64 jie įveikė „Vėjo“ krepšininkus. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo R.Skaisgirys, pelnęs 41 tašką. Varžovų komandoje taikliausi buvo Ž.Šimaitis (18 taškų) ir V.Bernotas (13 taškų).

Gegužės 22 dieną aikštelėje „Sakalų veteranai“ susitiko su „Veterano“ žaidėjais ir juos įveikė rezultatu 68:65. Laimėjusioje komandoje geriausiai pasirodė T.Krunkaitis (27 taškai) ir D.Staugaitis (20 taškų). „Veterano“ ekipoje pasižymėjo A.Dabryla, įmetęs 23 taškus.

 Nugalėtojai ir prizininkai paaiškės gegužės 31 dieną vyksiančių finalinių rungtynių metu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar naudojatės prevencinėmis sveikatos programomis?

klausimelis 02 07Irena Iš Gelgaudiškio:

Naudojuosi. Apie galimybes, kurios programos man priklauso, informuoja šeimos gydytoja. Ji pasako, kur reikia kreiptis ir kada, todėl labai patogu pasinaudoti. Iš tikrųjų mes patys nuolat privalome rūpintis savo sveikata ir taip išvengsime nuolatinių vizitų pas gydytojus. Informacijos apie programas šiais laikais galima rasti ir internete, bet, manau, kvalifikuotai pateikta šeimos gydytojo informacija yra labai svarbu, o ir žmogus psichologiškai galbūt geriau jaučiasi, kai specialistas pataria. 

klausimelis 02 07 2

Asta iš Šakių:

Taip, naudojuosi tomis, kurios skirtos pagal mano amžių. Programas parekomenduoja mano šeimos gydytoja. Ačiū Dievui, turiu labai gerą gydytoją, todėl kaskart, kai ateinu vizitui, ji viską sužiūri ir man parekomenduoja. Manau, kad jei pats domiesi, tai informacijos gali rasti ir internete ar kitur. Man kažkaip atrodo, kad šiais laikais didžioji dalis žmonių rūpinasi savo sveikata. Metai juk bėga ir reikia rūpintis, kad nebūtų per vėlu.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
svietimo forumas 300x600 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.