Sporto klubas sezoną uždarė imtynių varžybomis

Birželio 6 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko klubo sezono uždarymo grappling imtynių varžybos, į kurias susirinko 47 klubo sportininkai. Tarp jų buvo sportininkų, kuriems tai buvo pirmosios varžybos. Vis tik visų dalyvių jaudulys buvo nugalėtas, o pergalės pelnytai iškovotos.

Gegužės pabaigoje klubo sportininkai laikėsi diržų egzaminus. Tad dar prieš varžybų pradžią jiems buvo įteikti sertifikatai, budo pasai, diržai. Klubo administracija džiaugiasi, kad klubo sportininkai yra pilni motyvacijos ir noro tobulėti.
 
Varžybose puikiai pasirodė ir pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose iškovojo: Paulina Smirnovaitė, Rūta Kulikauskaitė, Karina Kardauskaitė, Viltė Merkevičiūtė, Matas Kurielaitis, Gustas Zimnickas, Jokūbas Smirnovas, Airimas Ambruževičius, Mantas Užupis, Joris Grybas, Emilis Šimoliūnas, Danielius Onusaitis, Mantas Jasevičius, Dovydas Buikus ir Modestas Žaldaris. Sidabro medalių laimėtojais tapo: Gabrielė Stukaitė, Luknė Jočytė, Simona Smirnovaitė, Samanta Sažanytė, Matas Mockaitis, Benediktas Bankauskas, Rėjus Vencius, Nedas Šilkauskas, Timas Mačys, Nojus Leveckis, Aleksandras Čugunovas, Danielius Raulynaitis, Jokūbas Sadauskas, Laimutis Stonkus, Augustas Bikmanas ir Dovydas Sopromadze. Bronzos medaliais pasipuošė: Melita Griškėnaitė, Ieva Erniūtė, Viktoras Lingys, Domas Steponaitis, Emilis Jasulaitis, Paulius Savickas, Lukas Glinskas, Joris Gusčius, Aurimas Žiurinskas, Mantas Bazanovas, Vincentas Valiukas, Evaldas Patašius, Kazimieras Venckus, Matas Rinkevičius ir Paulius Saukaitis.

Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais ir klubo kepuraitėmis, kurias dovanojo Jūratė ir Kęstutis Kulikauskai.

Varžyboms vaikus visus metus ruošė treneriai Kęstutis Smirnovas, Tautvydas Antanaitis ir Rolandas Janavičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.