Skynė laurus ir gerino rekordus

trikoves varzybose merginos
Sporto klubo „Fortūna“ merginos komandinėje įskaitoje tapo nugalėtojomis tiek jaunių, tiek jaunimo amžiaus grupėse. „Fortūnos“ nuotr.

Savaitgalį Jonavoje vykusiame  Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate puikiais startais džiugino Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.
 
Klubo sportininkas Vidmantas Baublys svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo du sidabro medalius veteranų ir suaugusių (Open) amžiaus grupėse. Jis taip pat pagerino tris sau priklausančius veteranų amžiaus grupės Lietuvos rekordus – pritūpimas 142,5 kg, štangos trauka 175 kg ir suma 420kg.

Jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg Lietuvos vicečempionu tapo Lukas Plaušinaitis. Jo rezultatai: pritūpimas 165 kg, spaudimas 82,5 kg, trauka 210 kg, suma 457,5 kg.

Viltė Bakšinskaitė iškovojo pirmą vietą jaunių amžiaus grupėje, trečią absoliučioje įskaitoje bei trečia buvo tarp jaunimo. Viltė pagerino svorio kategorijoje iki 47 kg jaunių Lietuvos rekordą traukos veiksme (80 kg).

Rugilė Murauskaitė užėmė pirmą vietą jaunių amžiaus grupėje ir buvo antra absoliučioje įskaitoje bei antra tarp jaunimo.

Auksės Bernotaitytės kraityje dvi trečios vietos jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse.

Merginos komandinėje įskaitoje tapo nugalėtojomis tiek jaunių, tiek jaunimo amžiaus grupėse.

Veteranų amžiaus grupėje Giedrė Vidžiūnienė liko antra savo svorio kategorijoje ir antra absoliučioje įskaitoje. Moteris pritūpimo veiksme pagerino jai pačiai priklausantį Lietuvos rekordą – 110,5 kg.

Oksana Rimkienė savo svorio kategorijoje užėmė trečią vietą.

Moterų veteranių komanda komandinėje įskaitoje užėmė antrą vietą. Visų sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.