Geriausius sportininkus apdovanojo Lietuvos graplingo federacija

grappling apdovanojimai
Sporto klubas „Audra“ džiaugiasi, kad apdovanotas tiek pats klubas, tiek sportininkai ir klubo treneriai. „Audros“ nuotr.

Šakiuose vyko Lietuvos grappling federacijos (LGF) geriausių sportininkų devintieji apdovanojimai, kurių metu apdovanojimai buvo įteikiami geriausiems sportininkams skirtingose amžiaus grupėse ir disciplinose, jų treneriams, teisėjams ir aktyviausiems sporto klubams.
 
Skelbiama, kad 2022m. LGF geriausio sportininko rinkimo konkurso Gi disciplinoje mergaičių U13 amžiaus grupėje I vietą užėmė Rūta Kulikauskaitė. LGF geriausio sportininko rinkimo konkurso Gi disciplinoje U11 amžiaus grupėje II vietą užėmė Dovydas Buikus. Praėjusių metų LGF geriausio sportininko rinkimo konkurso Gi disciplinoje meistrų amžiaus grupėje I vietą ir NoGi disciplinoje meistrų amžiaus grupėje II vietą užėmė Rolandas Janavičius. LGF geriausiais treneriais tapo Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas, o LGF aktyviausiu sporto klubu tapo Šakių sporto klubas „Audra“.

Beje, apdovanojimais džiaugiasi ir Vytauto Smirnovo vadovaujamas „Ošimas“, renginio metu apdovanotos šios klubo sportininkės: Ariana Šuopytė, Sandra Bacevičiūtė ir Vakarė Jablosnkytė.

„Audra“ visiems klubo sportininkams dėkoja už dalyvavimą praėjusių metų čempionatuose, už pasiektus rezultatus bei LGF čempionatuose iškovotas pergales.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.