Naująjį sezoną pradėjo Vilkaviškyje

audra naujas sezonas
Puikių rezultatų pasiekę „Audros“ sportininkai su treneriu Kęstučiu Smirnovu ir klubo prezidente Gintare Bubnyte-Smirnoviene. Asmeninio archyvo nuotr.


Spalio 1 d. Šakių sporto klubas „Audra“ pirmą kartą Vilkaviškyje organizavo Vilkaviškio rajono atvirą mokinių Grappling (GI) imtynių čempionatą, kuris tapo pirmuoju naujojo sezono sportininkų čempionatu. Jame dalyvavo „Audros“ sportininkai, taip pat atstovai iš Vilkaviškio ir Marijampolės, Vilniaus ir Šakių sporto klubo „Ošimas“.
 
Po iškilmingos ceremonijos atidarymo ir svečių sveikinimo kalbų ant imtynių kilimo ruošėsi išeiti čempionato dalyviai. Visi sportininkai buvo suskirstyti į 13 skirtingų svorio kategorijų, kuriose kiekvienas stengėsi iškovoti prizines vietas.

Puikius rezultatus ir pirmąsias vietas iškovojo šie Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai: Sniegė Kulikauskaitė (47 kg), Jokūbas Smirnovas (25 kg), Airimas Ambruževičius (28 kg), Mantas Užupis (32 kg), Joris Grybas (36 kg), Danielius Onusaitis (44 kg, 9 metų), Danielius Žilionis (44 kg, 10-12 metų), Jokūbas Sadauskas (48 kg), Mantas Jasevičius (52 kg). Antrąsias vietas iškovojo Nedas Šilkauskas (25 kg), Tomas Sadlauskas (28 kg), Nojus Leveckis (32 kg), Evaldas Patašius (48 kg) ir Laimutis Stonkus (52 kg). Trečiųjų vietų laimėtojais tapo Paulina Smirnovaitė (33 kg), Emilis Šimoliūnas (36 kg).

Šakių sporto klubo „Ošimas“ sportininkas Gabrielius Venys (64+ kg) iškovojo antrąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Organizatoriai dėkoja visiems prie renginio prisidėjusiems rėmėjams.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.