Motociklu nuskriejo į pergalę

maksvytis j
Justas Maksvytis Lietuvos motokroso čempionato III etape užkopė ant nugalėtojų pakylos ir namo parsivežė bronzą.


 Alių trasoje (Utenos r.) vykusiame 2022 metų „Betsafe“ Lietuvos motokroso čempionato III etape sėkmė nusišypsojo Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviui Justui Maksvyčiui.
 
„MX2 C“ klasėje kraštietis varžėsi su 15 konkurentų – bendroje įskaitoje surinkęs 40 taškų ir vos dviem taškais atsilikęs nuo antrojoje vietoje likusio uteniškio, J. Maskvytis užėmė trečiąją vietą. Čempionato metu gimnazistas atstovavo Kauno „Enduro“ komandai.

Iš viso Lietuvos motokroso čempionato III etape dalyvavo 180 motociklininkų, tarp jų ir motokroso žvaigždė, daugkartinis Lietuvos čempionas Arminas Jasikonis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.