Motociklu nuskriejo į pergalę

maksvytis j
Justas Maksvytis Lietuvos motokroso čempionato III etape užkopė ant nugalėtojų pakylos ir namo parsivežė bronzą.


 Alių trasoje (Utenos r.) vykusiame 2022 metų „Betsafe“ Lietuvos motokroso čempionato III etape sėkmė nusišypsojo Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviui Justui Maksvyčiui.
 
„MX2 C“ klasėje kraštietis varžėsi su 15 konkurentų – bendroje įskaitoje surinkęs 40 taškų ir vos dviem taškais atsilikęs nuo antrojoje vietoje likusio uteniškio, J. Maskvytis užėmė trečiąją vietą. Čempionato metu gimnazistas atstovavo Kauno „Enduro“ komandai.

Iš viso Lietuvos motokroso čempionato III etape dalyvavo 180 motociklininkų, tarp jų ir motokroso žvaigždė, daugkartinis Lietuvos čempionas Arminas Jasikonis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.