Išbandė akies taiklumą

sauliai nugaletojai
Iš kairės: Benas Kriščiūnas, Donatas Varnauskas ir Kazimieras Kiškėnas. Organizatorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vyko medžiotojų lygos VIII etapo varžybos, kuriose akies taiklumą išbandė tiek vietiniai medžiotojai, tiek svečiai.
 
Varžybose, kuriose buvo šaudoma į skriejančius taikinius pagal „Compak sporting“ taisykles, susirungė 33 medžiotojai bei šauliai ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš Marijampolės, Jankų. Tarp mūsiškių daugiausiai dalyvių sulaukta iš Mindaugo Kriščiūno šaudyklos.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad, kaip ir pernai šiame šaudymo centre vykusiame X etape, taip ir šiemet VIII etape, taikliausias buvo griškabūdietis Donatas Varnauskas, nedaug nuo jo atsiliko ir antrą vietą užėmė kraštietis Benas Kriščiūnas, o trečiąją vietą iškovojo jokiam klubui nepriklausantis Eimutis Vasiliauskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.