Išbandė akies taiklumą

sauliai nugaletojai
Iš kairės: Benas Kriščiūnas, Donatas Varnauskas ir Kazimieras Kiškėnas. Organizatorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vyko medžiotojų lygos VIII etapo varžybos, kuriose akies taiklumą išbandė tiek vietiniai medžiotojai, tiek svečiai.
 
Varžybose, kuriose buvo šaudoma į skriejančius taikinius pagal „Compak sporting“ taisykles, susirungė 33 medžiotojai bei šauliai ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš Marijampolės, Jankų. Tarp mūsiškių daugiausiai dalyvių sulaukta iš Mindaugo Kriščiūno šaudyklos.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad, kaip ir pernai šiame šaudymo centre vykusiame X etape, taip ir šiemet VIII etape, taikliausias buvo griškabūdietis Donatas Varnauskas, nedaug nuo jo atsiliko ir antrą vietą užėmė kraštietis Benas Kriščiūnas, o trečiąją vietą iškovojo jokiam klubui nepriklausantis Eimutis Vasiliauskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.