Šakiečiai triumfavo kartingų čempionate

kartingai retro
„Retro Minsk“ klasėje pirmąją vietą iškovojo šakietis Kęstutis Jankauskas, o antras liko Saulius Antanaitis, kurio pergale džiaugėsi ir sūnus Kazimieras. G. Jovaišos nuotr.


Birželio 25 d. Šiaulių rajone vyko kasmetinio Lietuvos kartingų čempionato III etapas. Čia dalyvavę kraštiečiai triumfavo net trijose skirtingose kategorijose.
 
Čempionų taurę atsiėmė ir „Kz2 Masters“ klasėje triumfavo Vytautas Adomaitis. Jo sūnus Joris taip pat neatsiliko – nors jam vos šešeri, „Rotax Micro Mano“ (vaikų) klasėje Joris užėmė pirmą vietą.

kartingai retro3
Pirmąkart čempionate startavo „Retro Minsk“ klasė. Pirmąją vietą šioje klasėje užėmęs Kęstutis Jankauskas išskiria, jog anksčiau su tokiais retro automobiliais vykdavo tik parodomieji važiavimai, o šiemet tai išaugo ir į sportinių varžybų kategoriją. Garbinga antroji vieta šioje klasėje atiteko taip pat šakiečiui – Sauliui Antanaičiui.

Čempionate dalyvavo dar du kraštiečiai – Virgaudas Viliūšis ir Kęstutis Paulikas. Iš viso Šiaulių rajone varžėsi apie 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos. Kitas etapas šakiečių laukia jau rugpjūčio 6 d. Smalininkuose.

Milda Čebanauskaitė

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.