Estijos lenktynių trasoje pagerino rekordą

bybartas moto
Tadas Bybartas džiaugiasi Estijoje pasiektu rezultatu ir laukia jau kitą savaitę vyksiančių varžybų Slovakijoje. Asmeninio archyvo nuotr.


Birželio 26–27 dienomis Estijoje vyko kasmetinio „Porsche ring“ čempionato IV etapas. Čia dalyvavo ir lukšietis Tadas Bybartas. „Šlepetija racing“ atstovas ne tik pelnė vicečempiono titulą, bet ir pagerino asmeninį laiko rekordą.
 
„Esu labai patenkintas rezultatu – pagerinau asmeninį rekordą, viskas labai laimingai, be avarijų“, – pasiektu rezultatu ir sėkmingomis varžybomis džiaugiasi T. Bybartas.

Jau trečią kartą Estijos etape dalyvaujantis Tadas neslepia – pirmąją dieną sekėsi ne taip, kaip pats norėjo.

„Nors ten buvo tik treniruotė, sekmadienį jau supykau ir tada sekėsi gerai“, – juokauja lenktynininkas.

Per 1 min. ir 22 sek. trasą įveikęs ir rekordą pagerinęs T. Bybartas teigia: „Specialiai nesiekiau pagerinti rekordo, tiesiog važiavau ir tiek. Visada, kai važiuoju, stengiuosi save peraugti, tai taip ir pavyko.“ Visgi „Šlepetija racing“ lyderis išskiria, jog geram rezultatui pasiekti itin padėjo ir gerai pasirinktos padangos.

Nors nesklandumų ir avarijų pavyko išvengti, visgi motociklininkas sako, kad šios varžybos – išskirtinės. T. Bybartas pabrėžia du dalykus: kad buvo labai karšta ir kad važiuodamas 210 km/h greičiu savo keliu palietė trasos dangą.

„Man pačiam yra toks išskirtinumas, kad visur labai stipriai liečiau žemę su keliu. Man tai didelis patyrimas. Po viso to pradedi visai kitaip jausti motociklą“, – sako T. Bybartas.

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip sportininko klaida, visgi jis pabrėžia, jog liesti keliu žemę – kaip tik didelis pliusas.

Kalbėdamas apie artėjančius sezono planus, Tadas labiausiai išskiria kitą savaitę vyksiančias varžybas Slovakijoje. Paklaustas, kokius tikslus artėjančiam etapui kelia, lenktynininkas nedvejodamas atsako, kad svarbiausia – važiuoti saugiai. Slovakijos trasoje jis važiuos pirmą kartą.

„Ten yra nuostabi trasa, bus labai įdomu. Toje trasoje yra vykusios ir „Moto GP“ varžybos, tad laukia rimtas iššūkis“, – pripažįsta T. Bybartas.

Motociklininkas šiemet planuoja dalyvauti dar dviejuose lenktynių etapuose Estijoje ir Lietuvoje. Be to, prasitaria, jog svarsto dalyvauti Lietuvos motociklų DRAG čempionate.

Varžybose Estijoje kartu su T. Bybartu lenktynėse dalyvavo ir du šakiečiai – Gintaras Dereškevičius ir Edvinas Balsaitis. Edvinas savo kategorijoje užėmė trečią vietą. Iš viso lenktynėse dalyvavo apie 116 dalyvių.

Milda Čebanauskaitė

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.