Iškovojo ralio vicečempionų titulą

aplink lietuva 2vt
Ne pirmus metus ralyje važiuojantį Tomo Kažemėkaičio (dešinėje) ir Sauliaus Šuopio ekipažą sėkmė lydėjo ir šiais metais – nuo čempionų jie atsiliko mažiau nei dviem minutėmis ir liko antri. Asmeninio archyvo nuotr.


Birželio 17–19 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, finišavo tradicinis trijų dienų ralis „Aplink Lietuvą“ Prezidento taurei laimėti,  kuriame jau tradiciškai tarp nugalėtojų būna ir mūsų krašto atstovai, tad šie metai – ne išimtis.
 
Ralyje sėkmė lydėjo ne pirmus metus jame dalyvaujantį Tomo Kažemėkaičio ir šturmano Sauliaus Šuopio ekipažą. Jie, vairuodami BMW 325, tapo ralio vicečempionais ir nuo čempionų atsiliko tik mažiau nei dviem minutėmis, o SGC-3 klasėje tapo nugalėtojai.   

Laimėtojus pasveikino ir Krašto apsaugos ministro taurę įteikė viceministras Vilius Semeška. Tiesa, tai ne vieninteliai kraštiečių įvertinimai. Jie dar laimėjo ir Mažeikių bei Šilutės rajonų merų Vidmanto Macevičiaus ir Vytauto Laurinaičio taures.
„Visos trasos labai geros buvo, buvo ir asfaltuotų, ir žvyruotų ruožų. Labiausiai patiko Vilkyčių trasa. Puikiai dirbo šturmanas Saulius Šuopys. Dvi dienas tinkamai neveikė kuro sistema, bet pasitvarkė, važiavom be kliūčių. Dėkojam mechanikams, be kurių būtų neįmanoma tokioje pozicijoje finišuot“, – sako T. Kažemėkaitis.

Iš viso ralio dalyviai, startavę iš Rotušės aikštės Kaune, turėjo įveikti 1130 km distanciją, kuri driekėsi pro 18 skirtingų vietovių, daugiau nei 20 įvairių ruožų, tarp kurių ir greituminės rungtys, kroso trasa ar miestų gatvės.
 
„Draugo” inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.