Iš čempionato – su medaliais

trikove svedija
Europos veteranų jėgos trikovės čempionate kraštietė Giedrė Vidžiūnienė pasipuošė sidabro medaliu, o Vidmantas Baublys (dešinėje) – bronzos. Sporto klubo „Fortūna“ auklėtinius rengė treneris Rimantas Simokaitis. „Fortūnos“ nuotr.


Liepos 9–10 dienomis Švedijoje vykusiame Europos veteranų jėgos trikovės čempionate medaliais pasipuošė du Šakių sporto klubo „Fortūna“ atstovai.
 
Svorio kategorijoje iki 84 kg „Masters 2” amžiaus grupėje sidabro medalį iškovojo kraštietė Giedrė Vidžiūnienė. Po įnirtingos kovos – pritūpimų veiksme pelniusi mažąjį aukso medalį (155 kg), spaudimo veiksme mažąjį sidabro medalį (75 kg) bei atkėlimų veiksme mažąjį aukso medalį (155 kg) – bendroje įskaitoje Giedrė turėjo pripažinti tik Suomijos sportininkės pranašumą. G. Vidžiūnienę rengė treneris Rimantas Simokaitis.

Kitas R. Simokaičio auklėtinis – Vidmantas Baublys, startavęs svorio kategorijoje iki 66 kg, „Masters 2“ amžiaus grupėje, pasidabino bronzos medaliu. Kraštietis pritūpimų veiksme pelnė mažąjį bronzos medalį (175 kg), spaudimo veiksme mažąjį sidabro medalį (130 kg), atkėlimų veiksme mažąjį bronzos medalį (180 kg). Bendroje įskaitoje sportininkas džiaugėsi garbinga trečiąja vieta.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.