Iš čempionato – su medaliais

trikove svedija
Europos veteranų jėgos trikovės čempionate kraštietė Giedrė Vidžiūnienė pasipuošė sidabro medaliu, o Vidmantas Baublys (dešinėje) – bronzos. Sporto klubo „Fortūna“ auklėtinius rengė treneris Rimantas Simokaitis. „Fortūnos“ nuotr.


Liepos 9–10 dienomis Švedijoje vykusiame Europos veteranų jėgos trikovės čempionate medaliais pasipuošė du Šakių sporto klubo „Fortūna“ atstovai.
 
Svorio kategorijoje iki 84 kg „Masters 2” amžiaus grupėje sidabro medalį iškovojo kraštietė Giedrė Vidžiūnienė. Po įnirtingos kovos – pritūpimų veiksme pelniusi mažąjį aukso medalį (155 kg), spaudimo veiksme mažąjį sidabro medalį (75 kg) bei atkėlimų veiksme mažąjį aukso medalį (155 kg) – bendroje įskaitoje Giedrė turėjo pripažinti tik Suomijos sportininkės pranašumą. G. Vidžiūnienę rengė treneris Rimantas Simokaitis.

Kitas R. Simokaičio auklėtinis – Vidmantas Baublys, startavęs svorio kategorijoje iki 66 kg, „Masters 2“ amžiaus grupėje, pasidabino bronzos medaliu. Kraštietis pritūpimų veiksme pelnė mažąjį bronzos medalį (175 kg), spaudimo veiksme mažąjį sidabro medalį (130 kg), atkėlimų veiksme mažąjį bronzos medalį (180 kg). Bendroje įskaitoje sportininkas džiaugėsi garbinga trečiąja vieta.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.