Patirta trauma nesutrukdė iškovoti trečią vietą

Praėjusią savaitę vyko „Porsche ring“ čempionato Slovakijoje V etapas. Ten dalyvavo du šakiečiai – Tadas Bybartas ir Gintaras Dereškevičius.

Tadui pavyko iškovoti III vietą. Šįkart kraštiečiams trasa nebuvo itin svetinga – T. Bybartas pabrėžė, kad pirmą dieną itin daug lijo, tad trasoje buvo labai šlapia. Neapsieita ir be traumų – T. Bybartas treniruotės metu slydo ir trenkėsi galva į žemę. Visgi motociklininkas trasą vertina geriausiais balais. „Tik truputį buvau nusivylęs, kad patyriau avariją, nors ji nebuvo didelė – daugiau nukentėjau pats nei motociklas, bet varžybose nėjo važiuoti 100 proc. savo tempu“, – komentavo Tadas. Kitos varžybos jau laukia ateinantį savaitgalį Estijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.