Patirta trauma nesutrukdė iškovoti trečią vietą

Praėjusią savaitę vyko „Porsche ring“ čempionato Slovakijoje V etapas. Ten dalyvavo du šakiečiai – Tadas Bybartas ir Gintaras Dereškevičius.

Tadui pavyko iškovoti III vietą. Šįkart kraštiečiams trasa nebuvo itin svetinga – T. Bybartas pabrėžė, kad pirmą dieną itin daug lijo, tad trasoje buvo labai šlapia. Neapsieita ir be traumų – T. Bybartas treniruotės metu slydo ir trenkėsi galva į žemę. Visgi motociklininkas trasą vertina geriausiais balais. „Tik truputį buvau nusivylęs, kad patyriau avariją, nors ji nebuvo didelė – daugiau nukentėjau pats nei motociklas, bet varžybose nėjo važiuoti 100 proc. savo tempu“, – komentavo Tadas. Kitos varžybos jau laukia ateinantį savaitgalį Estijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.