Lauko teniso turnyre fortūna šypsojosi svečiams

tenisas kaune
Vėlų sekmadienio vakarą, pasibaigus paskutiniesiems mačams, medaliais ir paguodos prizais buvo apdovanoti  geriausiai turnyre pasirodę žaidėjai – pagrindinė Šakių teniso klubo „Rebė“ taurė iškeliavo į Marijampolę, ją „Hard“ pajėgumų grupėje iškovojo Lukas Linkus (penktas iš dešinės). M. Aleksos nuotr.

Savaitgalį praūžė lauko teniso Vienetų turnyras Šakių teniso klubo „Rebė“ taurei laimėti. Šeštadienį tenisininkai varžėsi Šakiuose, o sekmadienį, užklupus lietui, kovos buvo tęsiamos uždaruose kortuose Kaune.
 
Turnyro organizatorius Mantas Aleksa džiaugiasi, kad jau tradicija tampančios, trečią vasarą iš eilės vykstančios varžytuvės ir toliau sėkmingai pritraukia lauko teniso mėgėjus. Šiais metais turnyre varžėsi 24 dalyviai, jėgas išbandę trijose pajėgumų grupėse – „Light“ (silpniausia), „Middle“ (vidutinė) ir „Hard“ (stipriausia).

Pasak M. Aleksos, žvelgiant į trejų metų tendencijas, šios išlieka panašios – kasmet surenkamas optimalus dalyvių skaičius, apsiribojant kiek daugiau nei pora dešimčių žaidėjų – jo praplėsti neleidžia kukli infrastruktūra, mat Šakiuose turime vos du lauko teniso kortus. Dauguma besivaržančiųjų – svečiai, į varžytuves atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Anot organizatoriaus, nors lauko tenisas po truputį populiarėja ir tarp vietinių, tačiau dažniausiai jis žaidžiamas tik pramogai. Norint paruošti šakiečius turnyrams, reikėtų profesionalaus trenerio ir uždaro korto, kad treniruotės galėtų vykti ne tik šiltuoju sezonu.

Tiesa, trečiasis turnyras išsiskyrė tuo, jog čia varžėsi vienas ukrainietis. Šiuo metu Šakiuose gyvenantis devyniolikmetis Volodimyr Matvieiev tėvynėje lankė lauko teniso užsiėmimus, tad M. Aleksa vaikinui pasiūlė atgaivinti įgūdžius – pakvietė dalyvauti turnyre nemokant startinio mokesčio.

Sužaidus paskutiniuosius mačus paaiškėjo, jog „Light“ grupėje „Rebė“ taurę iškovojo kaunietis Paulius Vaikasas, sidabru pasipuošė vilnietis Erikas Arlauskas, o bronza atiteko marijampoliečiui Mindaugui Gelčiui. „Middle“ kategorijoje čempiono taurė iškeliavo Marijampolėn – ją iškovojo Aidas Butanavičius, sidabro medaliu džiaugėsi kidulietis Tadas Račiūnas, o trečiąją vietą iškovojo panevėžietis Meldas Valantas. Na, o pačioje stipriausioje  – „Hard“ grupėje – „Rebė“ taurė buvo įteikta marijampoliečiui Lukui Linkui, sidabru sutvisko panevėžietis Mantas Vaznonis, o bronza – iš Druskininkų atkeliavęs Povilas Kašinskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.