Tarp čempionų – kraštietė lengvaatletė

andriukaityte
4x100 m moterų komandinėje estafetėje pergalę nuskynė lietuvės – tarp jų ir kraštietė Akvilė Andriukaitytė (viduryje). Antroji vieta atiteko estėms, o trečioji – šeimininkėms latvėms. G. Berzins nuotr.


Penktadienį ir šeštadienį Valmieroje (Latvijoje) vykusiame Baltijos lengvosios atletikos komandiniame čempionate sėkmė nusišypsojo Lietuvos rinktinei – bendroje įskaitoje surinkę 280 taškų lietuviai nušluostė nosis estams (278) ir latviams (239). Tarp pasidabinusių auksu tautiečių – ir šakietė Akvilė Andriukaitytė.
 
22 metų sportininkė kartu su trimis kolegėmis – Aiste Unskinaite, Lukrecija Sabaityte ir Eva Misiūnaite – Lietuvos garbę gynė moterų bėgimo estafetėje 4x100 m. Distanciją kvartetas įveikė per 44,99 sek., estės – per 45,30 sek., o trečiojoje vietoje likusios latvės užtruko 46,59 sek.

Pergalę atnešęs Baltijos čempionatas buvo paskutinysis lengvaatlečių jėgų patikrinimas prieš Europos lengvosios atletikos čempionatą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.