Tarp čempionų – kraštietė lengvaatletė

andriukaityte
4x100 m moterų komandinėje estafetėje pergalę nuskynė lietuvės – tarp jų ir kraštietė Akvilė Andriukaitytė (viduryje). Antroji vieta atiteko estėms, o trečioji – šeimininkėms latvėms. G. Berzins nuotr.


Penktadienį ir šeštadienį Valmieroje (Latvijoje) vykusiame Baltijos lengvosios atletikos komandiniame čempionate sėkmė nusišypsojo Lietuvos rinktinei – bendroje įskaitoje surinkę 280 taškų lietuviai nušluostė nosis estams (278) ir latviams (239). Tarp pasidabinusių auksu tautiečių – ir šakietė Akvilė Andriukaitytė.
 
22 metų sportininkė kartu su trimis kolegėmis – Aiste Unskinaite, Lukrecija Sabaityte ir Eva Misiūnaite – Lietuvos garbę gynė moterų bėgimo estafetėje 4x100 m. Distanciją kvartetas įveikė per 44,99 sek., estės – per 45,30 sek., o trečiojoje vietoje likusios latvės užtruko 46,59 sek.

Pergalę atnešęs Baltijos čempionatas buvo paskutinysis lengvaatlečių jėgų patikrinimas prieš Europos lengvosios atletikos čempionatą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.