Naujoji krepšinio aikštelė pakrikštyta be vietinės komandos

sakiai 3x3 etapas
Šeštadienį Lietuvos 3x3 lygos trečiojo turo varžybos vyko greta „Varpo“ mokyklos naujai įrengtoje aikštelėje, tačiau žiūrovų dėmesio jos nesulaukė, o ir vietiniai žaidėjai jėgas išbandė Prahoje vykusiame turnyre. G. Bernotienės nuotr.

Praėjusį savaitgalį Šakiuose vyko Lietuvos 3x3 lygos trečiojo turo etapas. Profesionalai išbandė ir naująją krepšinio aikštelę prie „Varpo“ mokyklos, nors vietinių sporto aistruolių ji pamėgta jau nuo pirmųjų įrengimo dienų.
 
Šeštadienį 3x3 kovos virė būtent greta „Varpo“ mokyklos profesionaliai įrengtoje naujojoje krepšinio aikštelėje, kur grūmėsi šio sporto profesionalai. Tiesa, varžybos nesulaukė didesnio žiūrovų dėmesio. Šakiuose nedalyvavo ir vietinių sirgalių pasididžiavimas – „Gulbelė“ bei Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Abu klubai startavo FIBA „World Tour“ serijos turnyre Prahoje (Čekija). Tiesa, Lietuvos komandoms ne itin sėkmingai – dviejų dienų turnyras užbaigtas antrosios nepasiekus. Šakių „Gulbelė“ pirmajame mače lemiamu metimu palaužė Vašingtono komandą (20:19), tačiau 13:21 nusileido Ulan Batoro ekipai.

Vėliau amerikiečiai laimėjo prieš mongolus, o įmestų taškų suma lėmė, kad lietuviai D grupėje liko treti ir į atkrintamąsias nepateko. Šakių komandai atstovavo Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis. Sužibėti nepavyko ir Marijampolės „Mantingai“, kuri 16:17 nusileido Rygos komandai, 13:17 krito prieš Hamburgo ekipą ir taip pat liko už borto. „Gulbelė“ (33 taškai) ir „Mantinga“ (29 taškai) galutinėje rikiuotėje užėmė devintąją bei vienuoliktąją vietas.

Grįžkime į Šakius. Sekmadienį dėl lietingo oro 3x3 komandos toliau rungėsi Šakiuose, tik jau Jaunimo kūrybos ir sporto centre.

Nė vienerių varžybų nepralaimėjusi Vilniaus „Rivile“ pergalingai pradėjo Lietuvos 3x3 krepšinio lygos trečiąjį turą, finale nugalėjusi „Kėdainius“.

Šeštadienį vykusias ELITO grupės kovas laimėjo „Raseiniai“, finale nugalėję „Marijampolės SC“ krepšininkus.

Artėjantį savaitgalį Lietuvos 3x3 krepšinio lyga lankysis Marijampolėje, o finalinis turas rugpjūčio 15 d. įvyks Kaune.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.