Iš čempionato – su medaliais

jksc marijampole
Šakiečiai džiaugiasi iškovotomis pergalėmis lengvosios atletikos čempionate. Šakių JKSC nuotr.


Šakių JKSC lengvaatlečiai sėkmingai dalyvavo Marijampolės vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionate.
 
Jaunučių varžybose čempionais tapo Gintarė Rupeikaitė (200 m bėgimas), Goda Bernotaitė (400 m bėgimas), Nojus Matukynas (100 m bėgimas), Emilija Vencius ir Jokūbas Avgustaitis (rutulio stūmimas). Antrąsias vietas iškovojo Emilijus Kuraitis (400 m bėgimas), Paulina Grikietytė (400 m bėgimas), Goda Bernotaitė (200 m). Trečiąsias vietas užėmė Augustė Stadelninkaitė (šuolis į tolį), Deividas Kikis (400 m ir 1500 m bėgimai).

Vaikų grupėje čempionais tapo Adomas Ulinskas (300 m bėgimas), Majus Vencius (šuolis į tolį),  Gytis Prapuolenis (60 m bėgimas). Antrąsias vietas iškovojo Barbora Venciūtė (600 m bėgimas), Emilis Jakštas (600 m bėgimas), Gytis Prapuolenis (300 m bėgimas). Trečiąsias vietas užėmė Dovilė Lionaitė, Viltė Skinkaitytė (300 m bėgimas), Danielius Murauskas (300 m bėgimas).

Sportininkus varžyboms paruošė mokytojai Algirdas Ulinskas, Tomas Vencius ir Vytautas Strokas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.