Kartingo čempionate krašto garbę gynė ir šakiečiai

kartingistai taures
Šakių krašto kartingų sporto entuziastai: (iš kairės) Virgaudas Viliūšis, Saulius Antanaitis, Kęstutis Paulikas, Kęstutis Jankauskas, Vytautas Adomaitis ir Saulius Staugaitis. G. Adomaičio nuotr.


Anykščių kartodrome baigėsi Lietuvos kartingo čempionatas, kurį sudarė šeši etapai. Grupės rajono sportininkų entuziazmu šįkart atkurta ir „Retro“ klasė, kurioje varžomasi seno modelio transportu. Kaip įprasta, Šakių atstovai neliko nepastebėti.
 
„Retro“ klasėje geriausią rezultatą demonstravo ir čempiono vardą iškovojo Kęstutis Jankauskas. Gerus rezultatus rodė ir Saulius Antanaitis, rūpinęsis, kad ši klasė būtų atkurta, tačiau prizinės vietos jam pelnyti nepavyko. Šioje klasėje varžėsi ir pats vyriausias dalyvis – naumiestiestis Kęstutis Paulikas.

Ginti Šakių garbę pasiryžo ir 25-erius metus šiuo sportu užsiimantis Vytautas Adomaitis, šio sporto entuziasto Gintauto Adomaičio sūnus, šiuo metu gyvenantis Norvegijoje. Vyras dalyvavo visuose šešiuose etapuose ir galingiausioje „KZ2“ klasėje iškovojo čempiono vardą, nepalikdamas jokių vilčių varžovams, nors startavo iš paskutinės vietos. „KZ2 Masters“ grupės finale V. Adomaitis greičiausiai įveikė 21 ratą. Tėčio pėdomis seka ir septynmetis sūnus Joris Adomaitis, aukštus rezultatus demonstravęs „Rotax Micro“ klasėje.

Iš šakiečių „Rotax Max“ klasėje startavo Arūnas Juknevičius, tačiau tarp geriausiųjų jis nepateko.

Savo sportininkams padėkojo bei už pasiektus rezultatus padėkos raštais bei asmeninėmis dovanomis apdovanojo ir „Motorsport LT“ klubas.

Iš viso dėl apdovanojimų 11 skirtingų klasių varžėsi beveik pusantro šimto įvairaus amžiaus lenktynininkų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.