„Zanavykas“ sutriuškino varžovus

zanavykas_kretingaPraėjusį savaitgalį Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“, žaisdamas išvykoje ir namuose, iškovojo pergales prieš tarptautinio universiteto komandą ir kretingiškius.

Nuotr. V. Stanevičius (viduryje) – daugiausiai taškų pelnantis „Zanavyko“ krepšininkas. Jis išvykoje žaidė rezultatyviausiai.

Spalio 28 dieną „Zanavykas“ išvykoje susitiko su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda, ir rezultatu 76:88 šakiečiai iškovojo pergalę. Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė V. Stanevičius, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 12 kamuolių. Prie komandos pergalės nemažai prisidėjo ir G. Maciulevičius, pelnęs 21 tašką, iš jų pataikęs tris taiklius tritaškius, bei R. Ostreika ir A. Pelšs, atitinkamai pridėję po 17 taškų ir 10 taškų.

Spalio 30 dieną šakiečiai namuose rezultatu 99:26 sutriuškino Kretingos „Kretingą“ . „Zanavykas“ jau nuo pirmųjų rungtynių sekundžių svečiams parodė, kas yra šeimininkai ir akivaizdžiai laimėjo visus tris kėlinukus. Ketvirtąjį kėlinuką šakiečiai svečiams neleido pelnyti nė vieno taško. Nors aikštelėje pasikeisdami pasirodė visi krepšininkai, rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė G. Maciulevičius, pelnęs 15 taškų, G. Ratkevičius, pataikęs 13 taškų bei šešis kartus atkovojęs kamuolį. R. Ostreikos sąskaitoje - 11 taškų bei 10 atkovotų kamuolių, A. Pelšs rungtynių metu įmetė taip pat 11 taškų. Visgi komandos vadovas Vytautas Strokas teigė, jog nereikėtų susireikšminti ir galvoti, kad dabar „Zanavykas“ nepalaužiamas. „Taip, mes esame tikrai neblogi ir jau pradedame susižaisti, tačiau „Kretingos“ komandos tikrai buvo silpna, dar tokių susitikimų turėtų būti du – trys. Tada prasidės rimtos komandos, prieš kurias reikės rimtai kovoti. Dabar žaidė kas norėjo ir pasistengė tie, kurie šiaip slepiasi už lyderių nugarų“, - apie sužaistas rungtynes kalbėjo V. Strokas.
 
Jei šakiečių metimai būtų buvę taiklesni, tikėtina, rezultatas būtų buvęs dar labiau triuškinantis. Dvitaškius „Zanavyko“ krepšininkai metė 66 proc. taiklumu (varžovai 20 proc.), tritaškius – 50 proc. (kretingiškiai – 22 proc.) , o baudas – 67 proc. taiklumu (svečiai 57 proc.). Optimistiškomis nuotaikomis „Zanavykas“ laukia ir šio savaitgalio susitikimų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.