Naumiestietis – „Olimpinių vilčių“ nugalėtojas

makunas_nPraėjusį penktadienį Vilniuje vyko Lietuvos vaikų „Olimpinių vilčių“ taurės varžybos. Jose dalyvavo apie 500 jaunųjų sportininkų. Šiose varžybose gerai pasirodė ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos septintokas Nedas Makūnas. Vieno kilometro distanciją jis įveikė per 3.08.28 minutės ir tapo šios rungties nugalėtoju. Antrąją vietą užėmusį moksleivį iš Kalvarijos jis aplenkė tik viena šimtąja sekundės dalimi.

Nuotr. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos septintokas N.Makūnas ir jo kūno kultūros mokytojas T.Vencius džiaugiasi pirmą kartą iškovotu aukso medaliu.


„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.