„Varpe“ bus ne keturios, o penkios pirmokų klasės

Savivaldybės taryba pritarė, kad Šakių „Varpo“ mokykloje nuo rugsėjo būtų komplektuojamos penkios, o ne keturios pirmos klasės.


Nors sprendimas dėl klasių komplektų buvo priimtas balandį, tačiau tada buvo skaičiuojama, kad pirmokų mokykla planuoja turėti 78, o birželio 7 d. mokyklai jau buvo pateiktas 101 prašymas priimti į pirmą klasę. Prieš priimant sprendimą tarybos nariai diskutavo, kaip galėjo susiklostyti tokia situacija ir ar dėl tokio sprendimo nenukentės kitos rajono mokyklos. Panašu, kad taip nutikti gali, nes, kaip tarybos posėdžio metu patikslino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, šiuo metu „Varpe“ jau yra keli prašymai iš Sintautų, tad sunku prognozuoti, kiek pirmokų Sintautuose liks rudenį ir ar susiformuos atskira klasė. Pasak D. Aštrausko, jeigu mokykloje liks mažiau nei aštuoni pirmokai, tada galėtų būti jungtinė klasė, tačiau, kaip svarstė Edgaras Pilypaitis, neaišku, ar tėvai, sužinoję, kad pirmokėliai būtų ugdomi jungtinėje klasėje, irgi nesiimtų tam tikrų žingsnių. Tačiau niekas tėvams vaikus leisti į vieną ar kitą rajono mokyklą uždrausti negali, juolab jei neprašo pavėžėti, o konkretūs skaičiai susidėlios tik naujais mokslo metais, mat yra ir tokių pavyzdžių, kai prašymai priimti į mokyklą atsiranda ir paskutinę vasaros dieną...

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.