Kriminalai (2011-08-30)

Negandos
Rugpjūčio 24 dieną, apie 16.30 val., iš Šakių mieste, V. Kudirkos gatvėje, prie poliklinikos esančio parko, į ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta Kidulių seniūnijos Gudlaukio kaimo gyventoja V. V. (gim. 1974 m.). Jai medikai diagnozavo neaiškios kilmės komą. V. V. tolimesniam gydymui buvo paguldyta į Reanimacijos skyrių.

Rugpjūčio 27 dieną, apie pirmą valandą nakties, į ligoninės Priėmimo skyrių pristatytas Šakių rajono gyventojas R. K. (gim. 1977 m.), bandęs nusižudyti. R.K. paguldytas į stebėjimo palatą.

Vogė
Rugpjūčio 26 dieną, apie 10 val., I. K. pastebėjo, kad iš jos sodybos, esančios Sintautų seniūnijos Veršių kaime, ūkiniame pastate esančios nerakintos daržinės, pavogta benzininė vejapjovė „Partner P6553CM“, kurios vertė 1000 litų.

Rugpjūčio 28 dieną, apie 9.10 val., Sintautų seniūnijos Gaisrių kaimo gyventojas R. J. (gim. 1967 m.) pastebėjo, kad iš jo sodyboje esančio ūkinio pastato buvo pavogtos medžio apdirbimo staklės “Meistras“.
 
Padaryta 1000 litų turtinė žala
Rugpjūčio 28 dieną, apie 13.00 val., šakietė J. D. (gim. 1967 m.), gyvenanti Gimnazijos gatvėje, pastebėjo, kad iš daugiabučio gyvenamojo namo rakinamo rūsio, buvo pavogtas jos sūnui priklausantis dviratis „Texo“. Padaryta 400 litų turtinė žala.

Rastas vyriškio lavonas
Rugpjūčio 26 d., apie 17.20 val., Kudirkos Naumiestyje, prie Šešupės įrengtame pliaže, buvo rastas Kudirkos Naumiesčio gyventojo V. T. (gim. 1940 m.) lavonas, be smurto žymių.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.