Įstaigos ateitį mato naujose patalpose

Pirmadienį vykusiame Šakių verslo informacijos centro dalininkų susirinkime tarp kitų darbotvarkės klausimų buvo aptarti ir tolimesni veiksmai dėl Turizmo informacijos centro (TIC) prijungimo prie Verslo centro, kaip jau anksčiau yra nusprendę dalininkai bei yra patvirtinusi savivaldybės taryba.

Vieni svarbiausių tolimesnių veiksmų, kaip sakė meras Edgaras Pilypaitis, įstatų bei pavadinimo keitimas, tačiau tai bus padaryta, kai bus galutinai atsiskaityta už paskutinį TIC vykdytą gidų projektą.
 
Kol kas ir susijungus įstaigoms TIC liktų dirbti kaip dirbęs UAB „Gulbelė“ priklausančiose, greta parduotuvės esančiose patalpose. Vėliau yra minčių visą įstaigą įkurdinti renovuojamame buvusio policijos komisariato pastate.

„Principinis dalykas, kad norėtųsi, jog tos jungtinės įstaigos žmonės dirbtų vienoj vietoj, nes vis tiek reikės ir projektus kartu vykdyti, ir lankytojų centro funkciją užtikrinti. Akivaizdu, kad su tokiomis pajėgomis, kokios dabar buvo likusios TIC, to padaryti neįmanoma. <...> Ateity patalpas reiktų nuomotis, tai kito varianto kaip ten, kol kas nėra“, – kalbėjo meras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia jaunų vairuotojų avarijas?

klausimelis 06 02Samanta iš Sintautų:

Manau, pirmiausia per didelis greitis. Nežinau, kodėl jauni žmonės mėgsta greitai važiuoti. Avaringumą lemia ir vairavimo patirties trūkumas. Pradedantieji vairuotojai turėtų būti visiškai blaivūs, jiems turi galioti nulinė promilė. Visiems nulinės promilės riba turėtų būti taikoma. Nors pati nevairuoju, pritariu, kad jauniems vairuotojams būtų rekomenduojami automobiliai su mažesniais, silpnesniais varikliais.  

klausimelis 06 02 2

Alvydas iš Šakių:

Per didelis pasitikėjimas savimi ir vairavimo patirties stoka. Tačiau jauni vairuotojai to nepripažįsta – jie ir keliuose nori būti pirmi. Dažnai nepaiso Kelių eismo taisyklių. Pastebiu, kad Šakiuose jauni vairuotojai daug kultūringesni nei kitur. Praleidžia kitus eismo dalyvius. Reiktų riboti pradedančiųjų vairuotojų automobilių variklio galią kokius penkerius metus. Ir, be abejo, visiems vairuotojams taikyti nulinę promilių ribą.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.