Jau pradedama geležinkelio Šakiai–Gelgaudiškis statyba. „Suvalkiety“ savo laiku buvo rašyta, kad Šakių apskr. savivaldybė atidavė rangovams Meklemburgui ir Plotkinui koncesiją pastatyti ir eksploatuoti siaurąjį geležinkeliuką ruože Šakiai – Gelgaudiškis. Jau gal šią vasarą būtų geležinkeliukas pastatytas, bet ilgai užsitęsė sutarties patvirtinimas. Dabar sužinojome, kad p. vidaus reikalų ministeris liepos 23 d. jau patvirtino šią sutartį tarp rangovų ir aps. savivaldybės. Kadangi jokių kliūčių nėra, tad šiomis dienomis prasidės zanavykų taip ilgai laukto geležinkeliuko statyba. („Suvalkietis“, 1931 08 02, p.1)
Žvirgždaičiai. Smarkiai kylantis miestelis. Žvirgždaičiai yra naujai tik po karo susitvėrus parapija. Su parapijos įsteigimu pradėjo augti ir naujas miestelis. Dabar, kur prieš 10 metų tik pempės lizdus krovė, jau stovi bažnyčia, graži pr. mokykla, moderniški pieninės mūro namai ir apie 10 šiaip pastatytų naujų namų. Miestelyj yra keletas krautuvių, smulkaus kredito draugija, visos, kiekvienam valsčiuj reikalingos įstaigos ir keleta politinių bei kultūrinių organizacijų. Iš organizacijų daugiausia veiklumo rodo vietos šaulių būrys. Dažnai jie rengia vakarus, loterijas, gegužynes. Paskutiniu laiku sumanyta įsteigti savą dūdų orkestrą. Jau nupirkta reikalingi orkestrui muzikos instrumentai ir darbas pradėtas. Orkestrą moko Šakių šaulių rinktinės kapelmeisteris p. Gapas. („Suvalkietis“, 1931 08 02, p.4)
Baisi bobų kova Lekėčiuose. Mikitų km. gyventojos Moterūnienė ir Aksotienė dėl kažkokių pletkų susiginčijo ir kruvinai susimušė. Tada Auksotienė pasišaukė pagalbon savo vyrą r su kirviu sužeidė Moterūnienei ranką. Sužeista Moterūnienė dar smarkiau kovėsi ir abudu Auksotus išvijo iš savo namų. Sekančią dieną Moterūnienė su savo vyru nėjo į Vilkiją pas gydytoją išsiimti abdukcijos pažymėjimą. Gydytojo neradus namie Moterūnienė paliko Vilikoje savo vyrą, o pati grįžo namo, pas vaikus. Krūmuose pasislėpus jos grįžtančios laukė priešininkė Auksotienė ir šokus su peiliu smarkiai Moterūnienę sužeidė į krūtinę ir galvą. Ši sukrito be sąmonės, o užpuolikė pabėgo. Tik pavakare žmonės atrado kraujuos paplūdusią Moterūnienę, gulinčią laukuose. Nelaimingoji išvežta į ligoninę, o Auksotienę policija išvežė į ligoninę. Šiuo įvykiu sujaudinta visa apylinkė, nes lig šiol niekas ir pamanyti negalėjo, kad moterys dėl pletkų gali virsti žvėrimis. („Suvalkietis“, 1931 08 02, p.5)
Nerimti futbolininkai Šakiuose. Šaulių aikštėje J.S.O. klūbas suruošė rungtynes tarp to klūbo futbolo komandos ir Šakių žydų futbolo mėgėjų. Rungtynės dar nė pirmam kėliniui nepraėjus baigėsi skandalingai, nes iš „mėgėjų“ pusės buvo duota suprasti, kad jie nori ne lošti, o skandalyti. Baigiantis pirmam žaidimo puslaikiui jaunalietuviai įkirto golą dėl ko triukšmas pasiekę maksimumą: vieni pyksta ant teisėjo, kiti pradeda triukšmaudami ir žaidimo toliau netęsia. J.S.O. klūbo pirmininkas nutarė publikai pranešti, kad rungtynės nutraukiamos dėl nerimto žydų futbolininkų elgesio. Visi pamatė, kad vardas „mėgėjai“ ne organizuotas vienetas, o palaida grupė – be drausmės, be mandagumo. Gaila, kad skaitlingos žydų sporto sąjungos Šakiuose neįkuria savo skyrių. („Suvalkietis“, 1933 07 29, p.4)
Lekėčiuose pensija senam kovotojui už lietuvybę. Respublikos Prezidento aktu paskirta mėnesinė 25 litų pensija Antanui Rinkui-Rinkevičiui iki gyvos galvos. Antanas Rinkus-Rinkevičius platino lietuvišką spaudą, mokė jaunąją kartą, ragino kovoti su neteisėtais rusų valdžios įsakymais. Rusų kazokų ir žandarų buvo areštuotas, mušamas ir 3 mėn. kalinamas Kalvarijos kalėjime. Dabar Antanas Rinkus-Rinkevičius turi virš 70 m. amžiaus, gyvena Lekėčiuose. Turi kuklų namuką ir smulkių prekių parduotuvę. („Suvalkietis“, 1936 08 01, p.3)