Seniūnai sąskrydyje džiaugėsi bendryste

seniunai saskrydyje
Rugpjūčio 11 d. Pajūrio miestelyje (Šilalės r.) vyko Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos sąskrydis (LSSA), sukvietęs į bendrą būrį apie pustrečio šimto seniūnų. Gausiai dalyvavo ir mūsų rajono bei kitų Marijampolės apskrities seniūnijų vadovai.
LSSA sąskrydis kasmet organizuojamas vis kitoje šalies vietoje. Šiemet jis vyko Šilalės rajone, Pajūrio miestelyje.

Sąskrydyje dalyvavo ne tik Šilalės, bet ir kaimyninių rajonų vadovai, atvyko ir daug garbingų svečių iš Policijos departamento, Seimo.
 
Sąskrydžio pradžioje dalyviai sugiedojo Lietuvos valstybės himną, iš senovinės patrankos buvo iššautos trys salvės: „Už Lietuvą ir jos valstybingumą!“, „Už stiprią ir savarankišką vietos savivaldą!“, „Už Lietuvos seniūnus ir jų vienybę!“.

Sąskrydžio metu netrūko padėkų, grupelei šalies seniūnų suteikti LSSA garbės nario vardai, įteiktos atminimo dovanėlės.

Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Pajūrio miestelio lankytinomis vietomis ir istorija.

Mūsų atstovai renginyje taip pat buvo aktyvūs. Kaip po sąskrydžio pasakojo Žvirgždaičių seniūnė Giedrė Snudaitienė, sportinėje žoliasviedžio rungtyje „Zanavykų“ komanda (Slavikų seniūnas Redas Juškaitis, Lukšių – Vytautas Andziulevičius, Jankų – Jevgenij Kušnarenko) iškovojo pirmąją vietą.

„Gal kada sąskrydis vyks ir Šakiuose“, – vylėsi seniūnė.

Savo ruožtu LSSA dėkoja Šilalės savivaldybės vadovams, Pajūrio seniūnei Romai Veščiūnienei, visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie sąskrydžio organizavimo ir jame dalyvavusiems.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.