Bendramintes suvienijo rožės tema

Šakių TAU universiteto studenčių surengtos parodos eksponatai – pačių sukurti darbeliai, močiučių skryniose surastos skaros, prisiminimus sukeliantys rožėmis dekoruoti puodeliai, atvirukai. Zanavykų muziejaus nuotr.

Zanavykų muziejuje atidaryta Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studenčių darbų paroda ,,Aš parašysiu tau eiles ant rožės žiedlapių baltų“.

Parodos dalyvėms sveikinimo žodį tarusi Šakių TAU rektorė Margarita Liukaitienė dėkojo už bendradarbiavimą Zanavykų muziejaus kolektyvui bei šio projekto sumanytojoms – Danutei Aniulienei ir Birutei Šalkauskienei.

D. Aniulienė pasakojo, kad projektas suvienijo 30 moterų, o domėtis rožės tema paskatino dar praeitais metais vykęs susitikimas su gelgaudiškiečiais, rožių selekcininkais Macijauskais.

„Susiradome savo skryniose skaras ir atsinešėme į Šakių bažnyčią. Čia rožių tema daug sužinojome iš Jolitos Prasauskaitės. Per visą žiemą su Romute Dėdyniene gaminome atvirukus, su Audrone Vorevičiene tapėme ant šilko, gaminom paveikslus. Atsinešėm puodelius, atvirukus. Ir dalinomės šių daiktų istorijomis...“ – kalbėjo D. Aniulienė.

Parodos atidarymo metu eilėmis ir muzikos garsais šventės dalyvius užbūrė Šakių „Žiburio“ gimnazijos gimnazistės bei gitaristė Inesa Bagdanavičienė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.