Ženklo remontas

Simas S. iš Šakių: „Kažkas bandė pavogti valsgtybinio numerio ženklus nuo mano lengvojo automobilio. Vagiui tai padaryti nepavyko, nes buvau pritvirtinęs su specialiai pagamintais varžteliais, tačiau vieną numerį, matyt iš pykčio, taip sužalojo, kad jis vos laikosi, gali bevažiuojant nukristi. „Regitroje“ man pasiūlė persiregistruoti ir gauti naujus numerius, bet juk tai kainuoja. Ar yra kokia įmonė, kuri galėtų man ženklą suremontuoti?“

Atsakymas. Jums reikėtų kreiptis į valstybinio numerio ženklus gaminančią įmonę „Baltic Sign“ Kaune, Taikos pr. 14 B, tel. (8 37) 473 985, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Žemiau pateikiame išrašą iš “Anksčiau išduotų valstybinio numerio ženklų keitimo į tapačius taisyklių”:  

“2. Anksčiau išduoti VNŽ gali būti pakeisti tapačiais, Lietuvos Respublikos standarto LST 1447 reikalavimus atitinkančiais, numerio ženklais transporto priemonės savininko ar jo įgalioto asmens pageidavimu.

3. Skiriamos dvi anksčiau išduotų VNŽ keitimo į tapačius atvejų grupės:

3.1. I grupė. VNŽ keitimas, kai numerio ženklas dėl mechaninio, terminio, cheminio ar kitokio poveikio tampa netinkamas tolimesniam jo eksploatavimui arba klientas pageidauja atnaujinti VNŽ plokštelę (-es). Tokių VNŽ užrašas (skaitmenys ir raidės), plokštelių formatas (matmenys) ir atskiri elementai (Lietuvos vėliavos atvaizdas ar ES simbolika) pilnai sutampa su anksčiau išduotu VNŽ.
 
4. Klientas, norėdamas pakeisti I grupei priskirtinus VNŽ, turi kreiptis į VNŽ gamintoją - bendrą Lietuvos ir Vokietijos įmonę „Baltic Sign“ bei suderina anksčiau išduotų VNŽ pakeitimo į tapačius, apmokėjimo bei VNŽ atsiėmimo sąlygas.

24. Tapatūs anksčiau išduotiems VNŽ neišduodami ir negaminami, jei dalis plokštelės yra prarasta (pavogta, pamesta, sudegusi) ir nėra galimybės identifikuoti užrašo išlikusioje VNŽ dalyje (nesimato bent vienos raidės ar skaitmens), arba prarasta pati plokštelė (-ės). “

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar saugu miesto gatvėse?

klausimelis 12 06Deividas iš Keturnaujienos:

Automobilio nevairuoju, važinėju autobusu, po Šakius daugiausiai vaikščioju pėsčiomis. Kuomet eini per pėsčiųjų perėją, ne visada vairuotojai pristoja. Arba praeini iki pusės kelio, o automobilis pro nugarą jau lekia. Kad pilnas miestas pristatytas automobilių, man nemaišo. Jeigu stovėjimo aikštelė būtų atokiau, kaip tuomet kokiai močiutei ateiti? Mano kaime saugu, nebent reikia žiūrėti, kad koks traktorius nepervažiuotų. Tiesa, man nueiti iki autobusų stotelės per regioninį kelią nesaugu. 

klausimelis 12 06 2

Saulė iš Šakių:

Pati nevairuoju. Yra kai kurios gatvės nesaugios, pavyzdžiui, vasarą medžių šakos užstoja. Ne kartą yra buvę, kad vairuotojas manęs greičiausiai net nematė. Visur miestuose daug automobilių pristatyta. Stebiu ženklus ir dėl savo, ir dėl kitų saugumo. Ruošiantis eiti per perėją, pasitaiko, kad vairuotojas vis tiek pravažiuoja. Neseniai situaciją stebėjau, kad vaikai su dviračiais per perėją sau pravažiavo. Gal reiktų čia daugiau prevencijos?

europos pulsas350px

IDLT240726 MYLIU LIETUVA300x600 1731928024
 
uz kaledas drauge

nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
duarto baneris
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.