„Maisto banko“ akcijoje geriausiai sekėsi naujokams

Rajone aukotojai buvo dosnūs – iš viso akcijos metu paaukoti 2794 maisto produktai, preliminariai už beveik 4 tūkst. eurų. D. Pavalkio nuotr.

Penktadienį ir šeštadienį vykusioje „Maisto banko“ akcijoje stokojantiems paaukota 258 tūkst. maisto produktų, kurių vertė 356 tūkst. eurų. Dosniai žmonės aukojo ir penkioms organizacijoms Šakiuose.

„Maisto banko“ duomenimis, Šakiuose 1123 aukotojai iš viso paaukojo 2794 vienetus įvairių produktų. Tai daugiau nei per rudenį vykusią akciją, kada stokojantiems buvo surinkti 2463 įvairūs produktai.

Geriausiai akcijoje sekėsi naujokams – „Maisto banko“ atiduotuvei, kuri paramą rinko dvi dienas dviejuose prekybos vietose – didžiojoje „Maximoje“ ir „Aibėje“, tad surinko daugiausiai iš visų – 1035 vienetus. Kiek mažiau, 830 vienetų, surinko „Namai visiems“, po to pagal surinktą paramos kiekį būtų Šakių šeimos centras (417 vnt.), Socialinių paslaugų centras (304 vnt.) ir Šakių diakonija (208 vnt.).

Kaip įprasta, organizacijoms noriai talkino ir savanoriai. Iš viso rajone prie akcijos prisijungė 62 savanoriai. Daugiausiai jų turėjo atiduotuvė – 17, VšĮ „Namai visiems“ padėjo 14, Šakių šeimos centrui – 13 savanorių.

Skaičiuojama, kad rajone paaukotų produktų preliminari vertė 3 tūkst. 997 eurai.

Tradiciškai daugiausia gyventojai aukojo makaronų. Antroje vietoje rikiuojasi aliejus, kurio prieš prasidedant renginiui labiausiai ir prašė „Maisto banko“ atstovai. Trečioje vietoje – įvairios kruopos. 

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.